"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як живуть люди: Таррагона, Іспанія - спеціальний фоторепортаж

00:01, 21 травень 2017
2 962


Поки ми тут, вдома, обговорюємо довгоочікуваний безвіз і заглядаємо в свій гаманець, сподіваючись, що все-таки щось вийде, люди вже спокійно їздять за біометричними паспортами, хоча й у візовому режимі.

Несподіваний інтерес викликала Іспанія, а конкретно - Каталонія. Прекрасні місця, наповнені загадками давніх часів...


Наталя і Марія Клименко з Києва надали нашому сайту можливість ще раз показати користувачам всю красу чудової південної країни. Вони якраз зараз в Іспанії - у них довга і захоплююча подорож Європою.


Спеціальний фоторепортаж - з Таррагони. Перш ніж ви поринете у дивовижний світ, в якому тісно переплелися середньовіччя і сучасність, кілька слів про цю провінцію.


Те, що це Каталонія, ми вже знаємо. Таррагона - друге за величиною після Барселони місто провінції. Це Коста-Дорада - 15 кілометрів чудових сонячних пляжів, які постійно відзначаються так званим Блакитним прапором - за зручності для відпочиваючих, чистоту, рівень комфорту.


Таррагона має більш ніж двотисячолітню історію: тут були ще римляни, від яких залишилися старовинні споруди - форуми, стіни фортець. На деяких руїнах (їх і руїнами назвати неможливо!), напевно, і донині можна влаштовувати гладіаторські бої, ставити спектаклі і давати циркові вистави - навіть руїни збереглися цілком пристойно, незважаючи на тисячоліття, які пронеслися над Таррагоною. Її називають «римським містом», і це так і є: з крихітного поселення, яке приліпилося до скель, села вона виросла в столицю Іберії. І хоча наступні тисячоліття змінили її статус, він і сьогодні цілком  пристойний: в сузір'ї міст Іспанії Таррагона займає аж ніяк не останнє місце.


Це галасливе і водночас тихе місто: тут є місця, де можна відірватися по повній і посидіти на самоті, де ніхто вас не потурбує. Воно сповнене древньої відстороненості і сучасної наповненості. Словом, це, знову-таки, Каталонія - приголомшлива земля!


Олександрина Кругленко, InfoKava.
Некомерційний проект.


фото:
©Наталя Клименко, Марія Клименко (Київ-Таррагона).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини