"Підтримати"
Новини
Всі новини

Відпочиваючих на Кінбурнській косі просять мати при собі документи, що засвідчують особистість


Туристи, які приїжджають на Кінбурнську косу, зобов'язані мати при собі документи, що посвідчують особу, та дотримуватися правил прикордонного режиму.

Про це повідомив помічник начальника Херсонського прикордонного загону Азово-Чорноморського регіонального управління ДПС України, начальник прес-служби Іван Шевцов

13 червня були відкриті пасажирські рейси з Херсона і Миколаєва на Кінбурнську косу, що розташована в межах контрольованих прикордонних районів та на території якої діє прикордонний режим. У відповідності з встановленими режимними правилами громадяни повинні мати при собі документи, що засвідчують особу, - сказав Шевцов.

Крім того, прикордонники відзначають, що з вересня 2014 року в зазначеному районі діють додаткові режимні обмеження. Зокрема, громадянам забороняється проводити авіаційні роботи, полювати, здійснювати туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів, а також користуватися плавзасобами без інформування прикордонного підрозділу, в зоні відповідальності якого провадиться така діяльність.

Повідомляти про такі наміри треба письмово не пізніше ніж за 24 години допомогою факсимільного зв'язку або електронної пошти, відзначивши початок і термін проведення відповідних заходів, прізвища, імені та по батькові учасників.

До того ж в період з 22:00 до 05:00 громадянам забороняється перебувати на узбережжі, крім місць масового відпочинку, передає Infokava.com з посиланням на news.pn​​​

«Зазначені додаткові режимні заходи діють для того, щоб запобігти спроби незаконного переміщення на територію України диверсантів, зброї, боєприпасів та вибухівки, мінімізувати ризики виникнення терористичних загроз, а також в інтересах захисту національної безпеки», - зазначає видання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини