Всі новини

У перший день Чемпіонату Європи з самбо українці завоювали чотири медалі

15:30, 20 травень 2017
1 210

У перший день чемпіонату Європи з самбо в Мінську (Білорусь), 19 травня, українці завоювали чотири нагороди - золоту, срібну та дві бронзові.

Анастасія Шевченко у ваговій категорії до 60 кг в драматичному фінальному поєдинку здолала росіянку Аліну Пчелинцеву з рахунком 3:2, чемпіонськими виявилися кидки через голову. Третє місце поділили Даніела Поронеану (Румунія) і Сабіна Артемчив (Молдова).

Про це повідомляє Федерация самбо Украины.

Срібну нагороду отримав Андрій Кучеренко (до 57 кг) у змаганнях "бойовиків", поступившись росіянину Курбана Магамедову. Бронзові нагороди дісталися Харутяну Саргсяну (Вірменія) і Артуру Крухову (Білорусь).

Наталія Смаль (до 72 кг) та Анастасія Новікова (до 48 кг) здобули бронзові нагороди.

Змагання триватимуть ще два дні. В суботу та неділю будуть розіграні 18 комплектів нагород. Всього в турнірі беруть участь понад 300 спортсменів з 31 країни.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.