Всі новини

Українці завоювали 4 медалі на престижному турнірі з тхеквондо в Греції

14:41, 02 травень 2017
1 516

З 27 по 30 квітня в столиці Греції пройшов Кубок президента Всесвітньої федерації тхеквондо, де українські спортсмени завоювали чотири медалі.

На рахунку наших тхеквондистів в Афінах 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова нагороди, повідомляє офіційний сайт Федерації тхеквондо України.

"Переможницею Кубка у змаганнях юніорів у ваговій категорії до 53 кг стала киянка Вікторія Собко. Її землячка, чемпіонка Європи Ірина Ромолданова завоювала "срібло" у "дорослих" змаганнях у вазі до 46 кг", - наголошується в повідомленні.

Срібна медаль також на рахунку киянина Івана Чередниченко (понад 65 кг), а "бронзу" в суперважкій категорії завоював Михайло Шелест з Донецької області.

Всього в турнірі II World Taekwondo president's Cup в Афінах взяли участь понад 2000 спортсменів з усього світу, які розіграли нагороди в трьох вікових категоріях - кадети, юніори та дорослі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.