"Підтримати"
Новини
Всі новини

7 речей, які не можна робити після їжі

07:59, 15 травень 2017
2 012
  • 1. Курити. Викурена після їжі сигарета рівноцінна 10 сигаретам, до того ж куріння позбавляє кров кисню, що призводить до спазмування судин та погіршує травлення.
  • 2. Пити чай. У чаї містяться кислоти, що ускладнюють перетравлення білка. Крім того, рідина взагалі розбавляє шлунковий сік і погіршує перетравлення їжі.
  • 3. Їсти фрукти. Фрукти взагалі потрібно їсти в окремий прийом їжі, з'їдені з основною їжею, вони порушують нормальний процес травлення, бо починають бродити. Їсти фрукти можна за годину до або через 1,5 години після їжі.
  • 4. Спати. Після їжі категорично не можна лягати спати або навіть дрімати, адже під час сну спить і травна система. А з'їдене за вечерею залишається в шлунку, повільно перегниваючи.
  • 5. Приймати ванну і навіть душ. Водні процедури підсилюють приплив крові до кінцівок, що викликає відтік крові від шлунка. Наслідки зрозумілі.
  • 6. Займатися спортом. Спорт вимагає мобілізації ресурсів всього організму, а після їжі вони повинні бути спрямовані на перетравлення їжі. Якщо піти на бігову доріжку або в спортзал сазу після їжі, то, по-перше, не буде достатнього тонусу для занять, а по-друге, їжа не засвоїться в потрібному обсязі.
  • 7. Розпускати ремінь на талії. Об'їлися і відчуваєте тиск в області живота? Не треба розпускати ремінь або розстібати один гудзик на штанях. Справа в тому, що їжа у перетягнутому шлунку утримувалася в певному положенні, а після ослаблення ременя вона відразу грудкою впаде в шлунок, кров різко доллє до нього, блокувавши процеси травлення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини