"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вчені займаються розробкою таблетки, здатної замінити спорт


Не виключено, що незабаром замість того, щоб проводити години в тренажерному залі, присвячуючи їх виснажливим тренуванням, можна буде просто прийняти «фізкультурну таблетку».

Розробкою такого засобу займаються відразу кілька дослідницьких груп. Одна з них – команда Джошуа Бачера (Joshua T. Butcher), яка з'ясувала, що придушення вироблення білка міостатина призводить до збільшення м'язової маси і поліпшення стану серця і нирок. Це було продемонстровано в експериментах на мишах.

Дослідники також з'ясували, що у огрядних людей вироблення міостатина посилене – саме тому, вважають вчені, тим, хто страждає зайвою вагою, складніше набирати м'язову масу. Загалом, дослідники не виключають, що збільшити м'язову масу, а також оздоровити серце, нирки і весь організм в цілому, допоміг би препарат, що впливає на експресію міостатина. Крім того, такий засіб згодився б і тим людям, які страждають від дефіциту м'язової маси, наприклад, пацієнтам з м'язовою дистрофією або онкологічними захворюваннями.

Вчені з Австралії також повідомили, що спорт в таблетках ближче, ніж ми думаємо.

«Фізкультурну» таблетку, що підсилює процес спалювання жирів, вони випробували на мишах – у тварин активізувалися обмінні процеси і покращилася робота серцево-судинної системи. Вагу, однак, скинути вона не допомогла: тварини з прискореним метаболізмом їли більше, ніж зазвичай, що цілком очікувано.

Шон Макгі і його колеги планують випробувати ліки і на людях – вони можуть допомогти посилити спалювання жиру, а також допоможе тим людям, кому через проблеми з серцем протипоказані активні тренування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини