"Підтримати"
Новини
Всі новини

5 речей, які продовжують життя сучасним жінкам


Якщо ви шукаєте способи, щоб жити довго і щасливо і ви жінка, то, вважайте, вам пощастило. Світова статистика говорить про те, що жінки живуть довше чоловіків: так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), середня тривалість життя жінок становить близько 74 років.

Втім, на додаток до збалансованого харчування і регулярної фізичної активності, варто взяти на озброєння ряд інших, досить несподіваних чинників, які зроблять вас молодше. І, що важливо, всі вони дивно приємні самі по собі.

Нижче — відразу п'ять доказів цього твердження.

Материнство

Недавнє дослідження, опубліковане в Journal of Epidemiology and Community Health, дозволяє стверджувати, що жінки у віці від 60 років, у яких є діти, живуть довше, ніж бездітні жінки того ж віку. Шведські вчені проаналізували дані національного реєстру, в який внесено більше 1,5 мільйонів людей, які народилися на початку 1900-х років. Це дозволило зробити висновок, що після 60-річчя жінки з дітьми жили в середньому 24,6 років, тоді як жінки без дітей — 23,1 року.

Кава

Деякі експерти переконані, що жінки, які регулярно п'ють каву з кофеїном, можуть уникнути ранньої смерті. Про це, наприклад, дозволяє говорити дослідження, опубліковане в Annals of Internal Medicine, в ході якого виявилося, що жінки, які випивали меншою мірою дві чашки кави на день, на 25% рідше вмирали від серцево-судинних захворювань. Звикли починати день з чашки ароматної свіжозвареної кави? Немає причин собі в цьому відмовляти.

Цивільний шлюб

Дослідження показують, що чоловіки, які щасливо одружені, живуть довше, ніж чоловіки, які вважають за краще не зв'язувати себе офіційними відносинами. Однак для жінок користь шлюбу не настільки значна. The Daily Telegraph повідомляє, що жінки, які перебувають у довгострокових відносинах, але не виходять заміж, живуть довше і в цілому можуть похвалитися найкращими показниками здоров'я, ніж їхні «колеги», які поспішають під вінець.

Шопінг

Походи (а, може, і пробіжки) по магазинам — о, щастя! — теж допомагають нам довше жити і краще себе почувати. Не те щоб ми досі про це не підозрювали, однак тепер у спорах з чоловіками можна оперувати, в числі іншого, науковими доказами. Згідно з дослідженням 2011 року, опублікованому в Journal of Epidemiology and Community Health, літні люди, які роблять покупки кожен день, мають на 27% нижчий ризик смертності, ніж ті, хто навідується в торгові центри рідше. Автори дослідження окремо зазначають, що це не пов'язано з фінансовим аспектом, але має прямий зв'язок зі спробами уникати самотності і регулярними прогулянками.

Відносини з ровесниками

Аналіз даних, отриманих в ході численних досліджень на тему, показує, що чоловіки з дружинами значно молодше їх переважно живуть довше. Це, втім, не працює у відношенні жінок. Medical Daily посилається на дані Інституту демографічних досліджень Макса Планка (Max Planck Institute for Demographic Research), які свідчать про те, що чим більше різниця у віці між чоловіком і дружиною, тим менше очікувана тривалість життя жінки в цьому союзі.

За матеріалами: vesti.ru

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини