"Підтримати"
Новини
Всі новини

ВООЗ зробила сприятливий прогноз щодо середньої тривалості життя


Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я підготували доповідь, присвячену тенденціям тривалості життя людей. Згідно з прогнозами, вже до 2030-го року людина буде легко долати 80-90-річний рубіж.

Про це повідомляє Infokava.com з посиланням на nat-geo.ru

Дослідження проведене Всесвітньою організацією охорони здоров'я спільно з Імперським коледжем Лондона; його результати опубліковані в журналі The Lancet. Експерти наголошують, що тенденції до довгожительства пов'язані з поліпшенням якості життя після 65 років. Таким чином, цілком очікувано, що в 35 розвинених країнах люди будуть жити довше. Крім того, тут скоротиться різниця в тривалості життя між чоловіками і жінками.

Лідером є Південна Корея, для якої характерний високий рівень медицини в поєднанні з популярністю здорового способу життя. Вже зараз там рекордно мало жителів з надмірною вагою, а гіпертонія є рідкісною хворобою. Як результат, найбільша кількість довгожителів на планеті до 2030 року буде нараховуватися в цій країні. Для чоловіків цей показник складе 84 роки, для жінок — 90 років.

Японія, в свою чергу, поступиться нинішнім лідерством по довголіттю не тільки Південній Кореї, але і Франції. У ряді інших країн також відзначається зниження тенденції зростання тривалості життя. Зокрема, для США це пояснюється великою різницею у доходах різних верств населення і відсутністю системи обов'язкового медичного страхування. Тим не менше, і тут, а також у Хорватії, Мексиці, середній кордон для чоловіків і жінок — на рівні 80-83 років, а для Великобританії показники зростуть з 79 до 82 років у чоловіків і з 83 до 85 у жінок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини