"Підтримати"
Новини
Всі новини

Через надлишок пропозицій дешевшає нафта

11:21, 27 лип 2016
1 304
Из-за переизбытка предложений дешевеет нефть


Brent торгується трохи вище 45 доларів.
Нафта продовжує слабо дешевшати в середу, 27 липня, через зберігаючихся на ринку негативних очікувань, пов'язаних з високою пропозицією сировини при обмеженому попиті.


Вартість жовтневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8.53 за київським часом знизилася на 0,33% – до 45,08 доларів за барель.

Ціна ф'ючерса на нафту BRENT на вересень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилася до цього часу на 0,35% – до 42,77 доларів за барель.

Сьогодні до 17.30 по Києву Міненерго США оприлюднить звіт про запаси, високий рівень яких залишається одним з основних негативних чинників, що впливають на ринок. Опитані S&P Platts експерти очікують зниження запасів нафти минулого тижня на 2,6 мільйона барелів, бензину – на 700 тисяч барелів.
Галузевий American Petroleum Institute повідомив напередодні про зниження запасів нафти в США майже на 830 тисяч барелів.

З джерел korrespondent.net ціна нафти Brent 26 липня знизилася до мінімуму з травня. Зниження цін на нафту не може бути настільки ж глибокою, як в початку року - оцінюють учасники ринку.

За матеріалами: korrespondent.net

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини