"Підтримати"
Новини
Всі новини

Італійці створили унікальні висувні навіси з сонячних панелей

Итальянцы создали уникальные выдвижные навесы из солнечных панелей

Італійська компанія Aurora розробила гнучкі сонячні навіси, які виконують дві корисні функції, з одного боку, вони захищають від палючого сонця і створюють тінисту прохолоду, з іншого — збирають сонячні промені і перетворюють їх у сонячну енергію. Один навіс розміром 530х350 см при оптимальних умовах здатний виробляти близько 1 кВт*год енергії.

Сонцезахисні навіси-козирки захищають від теплової енергії сонячних променів, перешкоджаючи перегріву приміщень, а використання для полотна тенту 11 смуг гнучких сонячних батарей з аморфного кремнію, покритих захисною плівкою, перетворюють маркізу в сонячну установку.
Итальянцы создали уникальные выдвижные навесы из солнечных панелей

Навіс з тканиною з сонячних елементів управляється за допомогою ПДУ, пристрій оснащений датчиками сонячного світла, вітру та дощу, які автоматично відкривають або закривають маркізу за сприятливих або, навпаки, несприятливих погодних умов без втручання людини. Ліктьова конструкція касетної маркізи дозволяє варіювати кут нахилу для оптимального вироблення енергії.

Вхідні в комплект поставки електрична панель, кабелі і інвертер забезпечують подачу електроживлення в мережу енергопостачання будинку. Водостійке і світлочутливе покриття має властивість самоочищення, воно не потребує особливого догляду, а мотор і висувний механізм володіють підвищеним ресурсом роботи.
Итальянцы создали уникальные выдвижные навесы из солнечных панелей

Передбачається, що такі навіси будуть користуватися популярністю у власників невеликих літніх кафе, так як дозволяють оперативно згортатися, коли необхідно прибрати літній дворик на вузьких вуличках. Як стверджують самі розробники, один такий навіс може покрити до 40% енергетичних потреб середньої сім'ї, окупити себе за 10 - 11 років, і забезпечувати прибуток протягом наступних 9 -10 років.
Итальянцы создали уникальные выдвижные навесы из солнечных панелей

"Гнучкі сонячні панелі відкривають нові горизонти використання фотоелементів."
- стверджує Aurora.

За матеріалами: ecotechnica.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини