"Підтримати"
Новини
Всі новини

Швеція підвищує оборону від Росії

У посилення військової готовності і бойових можливостей Швеції у 2016-2020 роках буде інвестовано більш, ніж $2,1 млрд.
Збільшення бюджету дозволить збройним силам модернізувати ВПС, надводний і підводний флот. Крім того, кількість операцій в Балтійському морі вже збільшилася на 50% у 2015 році, а військові мають намір поновити свою присутність на острові Готланд.

У шведських збройних силах розраховують, що витрати на оборону зростуть приблизно до 3% ВВП - рівня, який існував у 1975 році - в порівнянні з 1,5% у 2015 році.


Оцінка ситуації військовим керівництвом відображає стратегічну оцінку політичних лідерів Швеції, вважає голова шведського парламентського комітету парламенту з оборони Аллан Відман.

"Моя особиста думка полягає в тому, що ситуація зараз настільки серйозна, що навіть Швеція, яка понад 200 років насолоджувалась миром, повинна морально готуватися до можливості того, що ми побачимо військовий конфлікт в нашому регіоні, який також нас торкнеться", - сказав він.

За його словами, події в Україні та Грузії у поєднанні з низькими цінами на нафту і погіршенням економічної ситуації, можуть підштовхнути керівництво Росії до ще більш агресивного режиму.

"Прийде час, і це станеться рано чи пізно, Путін буде тиснути політично. Питання в тому, як він буде реагувати на подібні ситуації. Він стане скромним і вийде з Криму, чи він буде приймати інші заходи? Через послужний список Путіна Швеція повинна підготувати себе для останнього", - сказав Відман.


Матеріал:ЄП

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини