"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сергій Горбатюк: причетні до розстрілів на Майдані в лютому 2014 року ховаються в Росії і Криму

Сергей Горбатюк: причастные к расстрелам на Майдане в феврале 2014 года скрываются в России и Крыму


Зброю, з якої стріляли на Майдані, знайдено ще в серпні 2015. Велика частина причетних до розстрілів на Майдані в лютому 2014 року переховуються на території Росії і анексованого Криму. РФ не відповідає на запити українських слідчих.

Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк на прес-конференції повідомив наступне:

"Є попередня інформація, що велика частина (розшукуваних осіб, - ред.) перебуває на території Російської Федерації або на території тимчасово окупованого Криму. На жаль, там затримати ми не можемо тому, що РФ щодо цих подій взагалі не відповідає на запити слідчих", - повідомив Горбатюк.

За його словами, 20 "беркутівців" причетних до розстрілів на Майдані, до цих пір знаходяться у розшуку.

"Повідомлено про підозру 25 співробітникам цієї спецроти ("Беркут", - ред.) і начальницького складу полку "Беркута" про причетність до цих подій. 20 оголошені в розшук, 5 знаходяться під вартою. Щодо двох кримінальні провадження вже слухаються в суді, щодо трьох слідство завершено", - зазначив Горбатюк.

Він також нагадав, що Інтерпол відмовляється оголошувати цих осіб у міжнародний розшук.

"Інтерпол повідомляє, що в даному випадку вбачаються ознаки політичних переслідувань... в ті країни Європи, - ред.), куди виїхали двоє "беркутівців", ми направили запити, чекаємо відповіді",- додав Горбатюк.

За матеріалами РБК - Україна

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини