"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вся наша політика заточена під просту ідею - красти

Вся наша политика заточена под простую идею - вороватьАбромавічус подав у відставку. Нібито через тиск на нього Кононенко, і небажання брати участь у якихось схемах з приватизації. Нібито не врахував він інтереси якихось "політичних груп". Нібито Кононенко - людина Порошенка. Нібито це все політика...

Ніякої політики тут немає. Давайте говорити чесно і прямо - наші правителі продовжують робити те ж саме, що робили їхні попередники - красти. Буквально все - починаючи з президента, і закінчуючи головою райадміністрації.

Це ніяка не корупція - це банальна крадіжка. Тому й приватизація блокується - бо приватизувати держпідприємства за хорошою ціною повинні тільки свої люди (а як ви думаєте Петро Олексійович відразу став власником шоколадних народних фабрик?).

Тому посади продаються, поставлені "гаманці" збирають платежі, а призначені "наглядачі" стежать за порядком в системі...

Вся наша так звана "політика" в тій чи іншій мірі підпорядкована одній меті - збагаченню. Нескінченного, безмірного, бездумного, і тому - безглуздого. Це якщо говорити чесно і прямо.

Йти сьогодні "в політику" - значить, йти красти. Вся наша політика заточена під цю просту ідею.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини