"Підтримати"
Новини
Всі новини

Патріоти втрачають свою Батьківщину: трошки терорист і трошки українці

Патриоты теряют свою Родину: немножко террорист и немножко украинцы

Цікаво читати міркування українських патріотичних патріотів про те, що помічений в Києві луганський пособник російських окупантів Сергій Корсунський не так вже й поганий - він тільки трошки керував захопленням будівлі СБУ і трошки сидів праворуч від Болотова, заявляючи, що українській хунті вони здавати не збираються. А потім трошки пішов із захопленої будівлі і особисто українців не вбивав.

Трошки сепаратист, трошки терорист, трошки пособник окупантів, трошки вагітний.

Читайте на Infokava.com: У Київському ресторані повечеряв бойовик з Луганська. ВІДЕО

Такі трошки вагітні позбавили мільйони людей всього, абсолютно всього. Такі трошки вагітні позбавили десятки тисяч людей життя. Такі трошки вагітні встромили в тіло України іржаву заточку російської окупації, яку з насолодою будуть провертати ще багато років.

Ми, донецькі й луганські, це особливо гостро відчуваємо. Тому що нас третій рік ріжуть по живому.

Для нас Корсунський на "Лексусі", який спокійно сидить у київському ресторані і показує довідку від ментів про відсутність кримінального провадження - це не просто Корсунський на "Лексусі", який спокійно сидить у київському ресторані і показує довідку про відсутність кримінального провадження.

Читайте на Infokava.com: СБУ зацікавилася видеодоказательством присутності в Києві бойовика з Луганська

Для нас це означає, що ми другий раз втрачаємо Батьківщину. Спочатку держава злилася, випарувалася, і з легкістю віддала наш будинок окупантам. І тепер держава зливається, випаровується, віддаючи всю країну окупантам.

Вірніше, вже віддали - просто раніше соромилися, а тепер все частіше діють відкрито. А кого боятися? Нема кого боятися. Всіх для них небезпечних давно вбито, по тюрмах сидять або на пташиних правах чекають депортації.

З "трошки терористом" Корсунським все зрозуміло. Але скажіть мені, в Україні залишилися українці - чи тільки "трошки українці"?

Архів журналіста

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини