"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Сліпий траст": держпідприємство "Укрпошта" ділиться площами з фірмою "Рошен". ФОТО

"Слепой траст": госпредприятие "УкрПочта" делится площадями с фирмой "Рошен". ФОТО

Яким чином на держпідприємстві відкрито приватний магазин, який торгує кондитерською продукцією - невідомо. Втім, є питання, на які немає відповідей. Принаймні, чесних і логічних.

В одному з відділень державного підприємства "Укрпошта" відкрився магазин "Рошен". Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці Голова організації Профспілки Трудова Солідарність Віталій Махинько, повідомляє Joinfo.ua.

"Новина дня! В Укрпошті відкриваються магазини "РОШЕН". Ми можемо тільки порадіти за Петра Олексійовича. Ось, що значить робота сліпого фонду",
- прокоментував Махинько фотографії з відкриття.

"Слепой траст": госпредприятие "УкрПочта" делится площадями с фирмой "Рошен". ФОТО
"Слепой траст": госпредприятие "УкрПочта" делится площадями с фирмой "Рошен". ФОТО

Сліпе українське правосуддя, сліпий траст - це все добре. Але ми не сліпі! Ми бачимо появу нових і нових магазинів Рошен - їх розтикують скрізь. Буквально скрізь. Спочатку приїжджає бригада "комунальників" (людей у балаклаві і зі зброєю), які зносять невеликі магазинчики (залізна відмазка - дозволу немає), а на їх місці через тиждень виростає магазин Рошен. З усіма дозволами мабуть. Точно ніхто не знає - хто ж дозволу Рошен питати буде.

"Я вам більше скажу - у відкритті ПРИВАТНИХ магазинів на території держпідприємств у робочий (!) час беруть участь чиновники різних рангів.
Наприклад, ось цей Рошен відкривали голова Кременецької райради Володимир Стефанський і керівник Тернопільського відділення Укрпошти Василь Юрчишин."
- пише блогер ЖЖ V_N_ZB

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме