"Підтримати"
Новини
Всі новини

Вже відомі члени журі Національного відбору на "Євробачення-2016"

Уже известны члены жюри Национального отбора на "Евровидение-2016"


Руслана та Андрій Данилко стали членами журі Національного відбору на "Євробачення-2016. Півфінали Національного відбору пройдуть 6 та 13 лютого.

Членами журі Національного відбору на "Євробачення-2016", разом з Костянтином Меладзе, стали Руслана таАндрій Данилко.

З 6 лютого у прямому ефірі, зірки приступають до відбору представника від України на міжнародному пісенному конкурсі – повідомляє eurovision.stb.ua.

"Я вважаю вибір членів журі не просто правильним, а єдино вірним. За 12 років участі України в конкурсі "Євробачення" Руслана і Андрій найбільш успішно виступили: Руслана з піснею "Wild Dances" виграла конкурс у 2004 році, а Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки та з піснею "Dancing Лаша Тумбай" посів друге місце у 2007 році. Крім того, вони не просто цікаві музиканти, вони – високі професіонали, які представляють два різних жанру, що теж дуже важливо при оцінюванні учасників Національного відбору",
— говорить Костянтин Меладзе.

Варто відзначити, що на Національному відборі "Євробачення-2016" Андрій Данилко вперше постане в образі самого себе — продюсера і композитора.

"Новина про те, що Національний відбір в Україні буде проходити на такому рівні, для мене стала моментом позитиву. Нарешті-то у нас відбір на "Євробачення" пройде так, як він проходить в європейських країнах. Я бачу, яка команда професіоналів працює над підготовкою і впевнена: це буде самий справжній національний відбір. Мені є з чим порівняти, адже я була в журі національних відборів майже всіх країн Європи. І я не просто "людина з музею", яка виграла "Євробачення" більше десяти років тому, я музикант у формі, я в матеріалі і готова ділитися своїми знаннями і досвідом з майбутнім переможцем відбору. "Євробачення" давно вийшло за рамки просто музичної події – це конкурс, який об'єднує людей",
— коментує Руслана.

Нагадаємо, півфінали Національного відбору пройдуть 6 і 13 лютого, а фінал — 21 лютого. За підсумками глядацького та суддівського голосування під час прямих ефірів стане відомо ім'я представника від України. Переможець вирушить у Швеції у травні цього року саме з тієї композицією, яка принесла йому перемогу в Національному відборі.

За матеріалами Сьогодні

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме