"Підтримати"
Новини
Всі новини

ЗМІ: колишня дружина Путіна вийшла заміж за 37-річного бізнесмена

СМИ: бывшая жена Путина вышла замуж за 37-летнего бизнесмена

Колишня дружина президента Росії Володимира Путіна знову вийшла заміж. За даними російських ЗМІ, обранцем 57-річної Людмили Шкребневої називають 37-річного бізнесмена Артура Очеретного.

Нагадаємо, в червні 2013 року в ефірі телеканалу "Росія 24" Володимир і Людмила Путини оголосили про своє розлучення. Після розлучення про життя Людмили Шкребневої не було майже ніякої інформації. Останні відомості про неї пов'язані з передбачуваним зміною прізвища після нового шлюбу, пише yuga.ru

Відомо, що Людмила Путіна тривалий час опікується Центром розвитку міжособистісних комунікацій (ЦРМК), який очолює 37-річний Артур Очеретний. За відомостями газети "Собеседник", саме він є її новим чоловіком.

Екс-дружина глави держави отримала новий паспорт (серія: 45**, №8888**) на прізвище Очеретна 2 лютого 2015 року безпосередньо в Управлінні Федеральної міграційної служби по місту Москві, стверджують ЗМІ.

На письмовий запит редакції "Собеседник" – пов'язують його самого (або когось із членів його сім'ї) з колишньою дружиною президента якісь особисті стосунки – Артур Очеретний не відповів.

В даний час А. Очеретний очолює Центр розвитку міжособистісних комунікацій (ЦРМК) і його дочірню компанію – видавничий дім "Літературне навчання". За даними ЗМІ, раніше він працював у фірмі "Арт шоу центр", яка організовувала різні заходи для "Єдиної Росії", ОНФ і Газпрому.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини