"Підтримати"
Новини
Всі новини

Світлана Тарабарова: "Євробачення" – можливість розповісти про те, що відбувається в країні. ВІДЕО

Светлана Тарабарова: "Евровидение" – возможность рассказать о том, что происходит в стране. ВИДЕО


Світлана Тарабарова вирішила йти на "Євробачення" з антивоєнною піснею

21 лютого стане відомо ім'я переможця фінального етапу відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2016". Представити Україну на "Євробаченні" виявили бажання понад 1500 виконавців, з них 60 отримали запрошення на повторне прослуховування від музичного продюсера національного відбору Костянтина Меладзе.

Для участі у відборі пісенного конкурсу Світлана Тарабарова вибрала пісню "Never again" (Ніколи знову). Тарабарова зізналася, що для неї Євробачення – не просто розважальний захід, а можливість розповісти про те, що відбувається в країні, показати те, що болить, і те, про що просто неможливо мовчати.

"Останнім часом ми зіткнулися не тільки з прямою зовнішньою агресією, але і з найсильнішою інформаційною атакою – нас звинувачують у всіх смертних гріхах, називають "фашистами"... Це боляче чути! Адже наша країна, як ніяка інша, дуже добре пам'ятає весь жах Другої світової війни. Ми пам'ятаємо розповіді дідусів і бабусь, читаємо книги і дивимося документальні фільми. Але наша пам'ять вона інша – вона не для того, щоб лязгать зброєю на парадах. Наша пам'ять – це усвідомлення того, що світова війна не повинна ніколи повторитися!"


Визначати учасника від України, який представить нашу країну на "Євробачення 2016" у Швеції, буде глядацьке і суддівське голосування під час прямих ефірів.За матеріалами Сьогодні

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини