"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дочка Віри Брежнєвої змушена була змінити школу

Дочь Веры Брежневой вынуждена была сменить школу


Дочка Віри Брежнєвої Соня Кіперман зізналася, що змушена була перейти в іншу школу, адже в колишній її не любили однокласники.

Популярність 14-річної Соні Кіперман набирає все більших обертів. Тепер дівчина не тільки публікує знімки в своєму Instagram, але і влаштовує справжні відеотрансляції в Periscope.

Зараз дочка Брежнєвої вчиться в британській школі в Києві, де, за її словами, вона відмінно ладнає з ровесниками. А ось в колишній школі Соню не полюбили її популярності.

"Мене в моїй колишній школі не любили однокласники. Навіть не знаю, чому... Просто я їм не подобалася. Коли я зняла відео, виклала в інтернет, прийшла в школу, в класі мене обсміяли, — зізналася Соня. — Зараз навчаюся в іншій школі, де мені подобається. І в новій школі до мене ставляться, як до звичайної дівчинки, а не як до дочки Віри Брежнєвої", — додала дівчинка.

Соня відповідала на всі запитання учасників переписки про своє життя, однак про особисті стосунки мами і про її весілля говорити відмовилася.

"Хлопці, у мене велике прохання — якщо ви хочете, щоб я і далі вела такі трансляції, будь ласка, не задавайте мені питання про маму, сестру і сімейного життя", — звернулася Соня до інтернет-користувачів.

За матеріалами Viva

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини