"Підтримати"
Новини
Всі новини

Морський туризм Одеси терпить колосальні збитки

Морской туризм Одессы терпит колоссальные убытки

Близькосхідний конфлікт розполохав чорноморських туристів. У зв'язку з несприятливою ситуацією на Близькому Сході, яка ускладнює прохід кораблів через Босфор у Чорне море, туристичний бізнес регіону несе великі втрати.

З 2013 року істотно зменшилася кількість круїзних компаній, які відмовилися від організації туристичних круїзів в країни чорноморського узбережжя. Постраждали всі – Туреччина, Болгарія, Грузія, Росія, Румунія і природно Україна.

В цифрах для Одеси це виглядає наступним чином: порівняно з 2013 роком відвідування міста туристами скоротилося на 99%. Якщо в 2013 році показник склав 125 круїзних лайнерів, з них 106 морських і 19 річкових, то в 2014 році – 28, а в 2015 році – 12.

Що стосується прогнозів на 2016 рік, то, як стало відомо кореспонденту Hubs, на сьогодні є інформація тільки про чотири заплановані заходи круїзних лайнерів в Одесу в поточному році. У травні повинен прийти лайнер MS Europa 2 компанії Hapag-Lloyd Cruises, і три візити очікуються в жовтні 2016 року від компанії Holland America Line.

Поки це не остаточні дані, так що зберігається ймовірність збільшення кількості морських туристів в Одесі в сезоні 2016 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме