"Підтримати"
Новини
Всі новини

США озброює Грузію танками Abrams

США вооружает Грузию танками Abrams

Незабаром на полігонах Грузії з'являться одні з найсучасніших бойових машин у світі танки ABRAMS. Поява американських танків до Грузії було анонсовано міністром оборони Грузії. За заявою Тінатін Хідашелі, військова техніка прибуде до Грузії «не для демонстрації».

"Головне завдання Грузії полягає в тому, щоб довести країну до кондиції, коли будь-який володар двічі подумає, перш ніж прийме неправильне рішення на наш рахунок",
- заявила міністр оборони.

На питання, чи зможуть американські танки зупинити російську агресію, Хідашелі не відповіла, однак вона відкрито говорить про те, що крім техніки від офіційного союзника Грузія отримує і іншу допомогу.

Стало відомо, що з Афганістану в Грузію американське командування направило 70 тонн військового вантажу. Тбілісі чекає від Вашингтона додатковий вантаж через Кабул.

До появи американських танків в Грузії, на різних полігонах пройдуть кілька міжнародних військових навчань, пише apsny.ge

Виробництво танків ABRAMS почалося в 1978 році в США і з тих пір вони представляють основний бойовий танк США. Періодично здійснюється модернізація танка.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини