"Підтримати"
Новини
Всі новини

Юрист з Берліна звинувачує російського журналіста в розпалюванні в німецькому суспільстві ненависті до біженців

Юрист из Берлина обвиняет российского журналиста в разжигании в немецком обществе ненависти к беженцам

Російському журналісту "Першого каналу" Івану Благій — автору сюжету про нібито зґвалтовану дівчинку загрожує судовий розгляд, повідомляє DW. Німецький адвокат Мартін Лютле звернувся до прокуратури Берліна з клопотанням про перевірку законності сюжету, що вийшов в ефір російського "Першого каналу".

Як зазначив Лютле, сюжет зроблений у дусі російської пропаганди і сприяє розпалюванню міжнаціональної ворожнечі.

На думку адвоката, журналіст, який проживає в Берліні, порушив закони ФРН, бо російські телеканали доступні шести мільйонам російськомовних громадян, а подібний сюжет сприяв зростанню ненависті серед російськомовного населення в Німеччині по відношенню до біженців.

Як зазначає Лютле, за вчинені дії Благій загрожує від трьох місяців до п'яти років тюремного ув'язнення, пише www.kasparov.ru.

Також берлінська поліція не має наміру ігнорувати звинувачення в соціальних мережах. Співробітники поліції у відповідь на опублікований у Facebook коментар про те, що поліцейські використовували недобросовісні методи під час допиту дівчинки, заявили:

"Ви стверджуєте, що службовці поліції вчинили злочин, використавши заборонені методи допиту. Ми не залишимо ці висловлювання без коментарів".


Нагадаємо, "Перший канал", а також ряд інших ЗМІ поширювали інформацію про те, що 11 січня в Берліні кілька біженців з арабських країн викрали і зґвалтували дівчинку з родини російських німців. У поліції стверджують, що в ході розслідування не було встановлено ні факт викрадення, ні факт зґвалтування. Слідство триває, а рішення про закриття справи може прийняти тільки прокуратура.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме