"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Британії живе дівчинка, якій незнайомі біль, відчуття голоду і бажання спати

В Британии живет девочка, которой незнакомы боль, чувство голода и желание спать


У Британії живе семирічна дівчинка, яка не відчуває болю, а також практично не спить і не їсть. Це пов'язано з порушенням шостої хромосоми — частина генетичної інформації, яка повинна в ній перебувати, у дитини відсутня.

Семирічна Олівія Фарнсуорт привернула увагу лікарів після того, як мати дівчинки привела її в лікарню: дитину збила машина. Олівія, однак, не проронила аніж сльозинки і, здавалося, взагалі не зрозуміла, що з нею сталося — вона просто встала і пішла далі.

"Її збила машина і протягла по вулиці на відстань, рівну приблизно десяти довжинам самої машини. Це було жахливо, я думаю, що ніколи цього не забуду, — згадує мама Олівії. — Я закричала, і інші мої діти закричали... А Олівія відреагувала так: "Що сталося?" Вона просто встала і пішла до мене".

Серйозних травм дитина справді не отримала, але і болю дівчинка не відчула.

Лікарі діагностували, що Олівія страждає від порушення шостої хромосоми — у дитини відсутня частина генетичної інформації, яка повинна там бути.

Нездатність відчувати біль — один з наслідків цього порушення, однак Олівія, по всій видимості, єдина людина в світі, яка страждає від усіх трьох можливих наслідків.

Дівчинка практично не їсть і може обходитися без сну до трьох діб підряд — лікарі навіть називають Олівію біонічною дитиною.

Мама дівчинки повідомляє, що симптоми захворювання проявилися у віці декількох місяців: Олівія ніколи не плакала, навіть будучи немовлям, а спати вдень перестала у віці дев'яти місяців.

За матеріалами Газета.ру

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини