"Підтримати"
Новини
Всі новини

Живете адже як на вулкані. - Політтехнолог

Адже живете як на вулкані.- ПоліттехнологЧитаю новину про те, що так звана "держрада Криму" просить МЗС РФ сприяти факту визнання "геноциду" жителів півострова Україною. Всього один факт з низки багатьох. Про що це нам говорить? Крим і кримчани не навчилися і ніколи не зможуть навчитися жити без України. Будучи насильно окупованими, більшість моїх знайомих і друзів в Криму, хто з ностальгією, а хто з неприязню, найчастіше говорять про одне й те саме.
Ні, не про Путіна. Ні, не про "матінку" Росію.
Навіть не про те, що їх врятували від такої ж війни як на Донбасі. Вони говорять про
Україну. Хто з болем, хто з ненавистю. Але завжди про одне й те ж. Ось і "держрада Криму" туди ж. Цю нитку не розірвати. Так що, "дорога моя" нова владо - а я знаю, що ви це точно прочитаєте - нікуди вам не дітися від України. Нехай поперек горла, але ви завжди підсвідомо знаєте, що вся ця ваша байда, яку затіяно без вас, де вас грали як шісток, закінчиться. І ваші щохвилинні прокльони на адресу справжньої Батьківщини це тільки підтверджують.

Ну і побажаннячко вам на Старий Новий рік від мене. Не забудьте спакувати тривожну валізку. Адже живете як на вулкані.Тарас Березовець
Політтехнолог

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини