"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Києві після реконструкції відкрито МакДональдз

В Киеве после реконструкции открыт МакДональдз


В Києві, біля станції метро "Дарниця", розпочав роботу після оновлення МакДональдз . Для проведення його реконструкції був обраний дизайн Lim Family.

14 січня 2016 року після масштабного оновлення інтер'єру та екстер'єру розпочав роботу МакДональдз у Києві, біля станції метро «Дарниця» (Броварський проспект, 27А).

Заклад МакДональдз біля станції метро «Дарниця» особливо популярний серед сімей з дітьми. Під час реконструкції окрему увагу було приділено зонам для відпочинку та розваг дітей, зокрема, обладнано простору сучасну кімнату для проведення днів народження для 12 дітей та яскраву ігрову кімнату з гіркою.

«Для проведення реконструкції був обраний дизайн Lim Family, який буде комфортним для батьків і цікавим для дітей. Цей дизайн є цілком новим для ресторанів МакДональдз – на сьогодні у світі серед понад 36тисяч МакДональдз не більше 10 закладів з таким дизайном. Загальна сума інвестицій у реконструкцію цього закладу склала понад 25 млн.грн», - зазначив Євген Кочетов, комерційний директор МакДональдз в Україні.

Разом з тим, оновлення інтер'єру та екстер'єру закладів – не єдина, хоча й найпомітніша для відвідувачів частина реконструкції. Масштабні оновлення також торкнулись кухні та інших виробничих приміщень. Приміром, у закладі біля станції метро «Дарниця» під час реконструкції проведено часткову заміну обладнання на більш сучасне і енергоефективне, утеплено фасад та встановлено рекуператор та тепловий насос, що дозволить використовувати в 3 рази менше електроенергії на підігрів води та заощадити до 70 тисяч кВт на рік.

Окремої уваги варта цілодобова послуга МакДрайв, яка під час реконструкції була повністю реорганізована. Так, в оновленому закладі буде не одне, а два вікна видачі замовлень, що дозволить зробити обслуговування гостей, що бажають скористатись послугою МакДрайв, більш комфортним та швидким, а також виконувати на 10% більше замовлень на МакДрайві, ніж до реконструкції.

У залі та на терасі оновленого ресторану передбачено близько 300 місць для відвідувачів.

Щодня з 6 до 23.45 ресторан зможе обслуговувати до 8000 гостей.

Після реконструкції у закладі працюватимуть біля 100 співробітників.

По материалам Українські новини

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини