"Підтримати"
Новини
Всі новини

Встановлена особистість туриста, який помер на перевалі Дятлова

Установлена личность туриста, который умер на перевале Дятлова


Турист-відлюдник, який помер на перевалі Дятлова, значився у розшуку. Тіло чоловіка виявили у Свердловській області в ніч на 9 січня.

«Померлим виявився 47-річний житель Челябінської області Олег Бородін, уродженець міста Рудний Кустанайської області Республіки Казахстан. При ньому був виявлений паспорт. При зовнішньому огляді тіла померлого встановлено, що тілесних ушкоджень у чоловіка немає, одяг без пошкоджень. Також виявлені явні ознаки переохолодження. У ході огляду встановлено, що чоловік був туристом — при ньому були виявлений рюкзак, фотоапарат, особисті речі», — прокоментували в слідчому управлінні Свердловської області.

У 2013 році родичі Олега Бородіна розшукували чоловіка як безвісти зниклого, однак незабаром вдалося визначити його місце перебування. Він знаходився в районі перевалу Дятлова, тому був знятий з розшуку.

Визначити особу загиблого вдалося завдяки паспортом, який знайшли в кишені чоловіка.

"Родичі подали заяву про втрату зв'язків з цим громадянином, — повідомили в правоохоронних органах. — Проте вже в грудні того ж року він був знятий з розшуку у зв'язку з встановленням місця перебування".

Основні експертизи ще попереду, але вже зараз відомо, що на перевалі Дятлова знайдено тіло людини, якого місцеві жителі знають як відлюдника Олега.

Як з'ясувалося, Олег Бородін оселився на перевалі Дятлова близько двох років тому. Жив відлюдником, і нечисленні жителі навколишніх стійбищ звали його по прізвиську Людожер. Звідки взялося таке прізвисько, ніхто сказати не може. Сам Олег розповідав про себе, що він з Челябінська. Виїхав з міста із-за того, що йому набридло жити з родиною.

"У дружини своє життя, сини вже дорослі, одвічний конфлікт батьків і дітей, — пояснював чоловік. — А в самоті в горах йому було добре."

Туристичні групи, які проходили через перевал, завжди ділилися з ним продуктами, необхідними припасами, допомагали з дровами.

Труп чоловіка виявили пермські туристи, які вирішили підкорити дятловську висоту. Мандрівники помітили сарай, в ньому намет, де лежало тіло людини, накрите купою ганчір'я і ковдр. Група зв'язалася з правоохоронними органами. До місця, де знайшли чоловіка, була організована експедиція з рятувальників і слідчого СКР. В наданий час тіло відлюдника транспортують з перевалу Дятлова в місто Івдель.

За матеріалами Офіційний сайт Челябінська

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини