"Підтримати"
Новини
Всі новини

Красуні вчаться краще! - заява вчених

Красавицы учатся лучше! - заявление ученыхСтереотип про те, що красивим студенткам легше отримати високий бал, міцно укорінився в таких країнах пострадянського простору, як Росія і Україна. Втім на цей феномен звернули увагу й дослідники з США, які представили свої висновки на зборах Американської економічної асоціації. На їхню думку, яскрава зовнішність і високі оцінки дійсно взаємопов'язані.

Соціологи отримали фото 6777 студенток, які навчалися у вищих навчальних закладах з 2006 по 2011 роки. Потім спеціально відібрана група добровольців оцінила жіночу красу за десятибальною шкалою. З'ясувалося, що дівчата, які отримали найвищий бал у добровольців, також мають найкращі показники в плані навчання. В той же час не дуже симпатичні дівчата не могли похвалитися хорошими результатами.

У вчених з'явилося кілька пояснень цьому феномену. Наприклад, викладачі могли приділяти привабливим студенткам більше уваги. Отже, останні отримували більше знань і потім могли гідно скласти іспити. Крім цього, чоловіча частина викладацького складу могла бути і більш лояльною до симпатичних студенток і ставити їм високий бал просто "за гарні очі". Нарешті, ще одна версія стосувалася того, що привабливі дівчата більш вимогливі не тільки до своєї зовнішності, але і до підготовки до занять.

Остання версія, здавалося б, могла цей феномен добре пояснити, але висновки дослідження цьому суперечать. З'ясувалося, що симпатичні дівчата отримують більш низькі бали на онлайн-курсах у порівнянні з мегш привабливими ученицями. Іншими словами, мова може йти саме про суб'єктивне ставлення чоловіків-викладачів до своїх студенток. Цікаво і те, що у випадку з красивими юнаками подібну тенденцію виявити не вдалося. А ось на роботі, за словами вчених, можна бачити схожу ситуацію, коли начальники більш прихильні до красивих співробітниць.

Матеріал : gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини