"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Україні жорстокіше каратимуть за водіння на підпитку

В Украине будут жестче наказывать за вождение в нетрезвом состоянииНайближчим часом національна поліція матиме змогу набагато жорстокіше карати водіїв за водіння транспортного засобу у не тверезому стані - штраф складатиме понад 5 тисяч гривень.

Про це стало відомо після того, як Кабінет Міністрів зареєстрував законопроект щодо посилення кримінальної відповідальності військовослужбовців за порушення правил водіння або експлуатації бойової, спеціальної чи транспортної машини у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Відповідний законопроект №3729 «Про внесення змін до статті 415 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності військовослужбовців» зареєстрований 28 грудня 2015 року.

Згідно дійсній редакції Кримінального кодексу, водіння транспортних засобів військовослужбовцями у стані сп’яніння не є кримінально караним злочином.

Однак законопроект передбачає криміналізувати таке діяння та передбачити за це відповідальність у виді штрафу в розмірі від 3400 до 5100 грн.

У випадку, якщо керування у стані сп’яніння призведе до нанесення потерпілому ушкоджень середньої тяжкості, тяжкі травми або призведе до смерті, винному військовослужбовцю загрожуватиме позбавлення волі строком від трьох до восьми років.

Якщо ж такі діяння призведуть до смерті кількох осіб, винного очікує кримінальне покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Нагадаємо, що на сьогодні за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, на водія складається тільки адміністративний протокол.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини