"Підтримати"
Новини
Всі новини

Індійський суд засудив одеських моряків до п'яти років в'язниці

Индийский суд приговорил одесских моряков к пяти годам тюрьмы

Суд індійського міста Тутікорін засудив 35 членів екіпажу судна по боротьбі з піратством «Seaman Guard Ohio» до п'яти років тюремного ув'язнення за порушення міжнародних правил морського кордону і закону про зброю. Крім того, кожен моряк повинен виплатити штраф у розмірі 2000 рупій (приблизно 700 грн).

Серед засуджених — троє одеситів (капітан судна, старший механік і охоронець), повідомили у благодійному фонді допомоги морякам «Ассоль». Решта — громадяни Індії, Естонії, Великобританії, пише Думська

Моряки можуть протягом 30 днів оскаржити вирок у Вищому суді в Мадрасі.

Судно Seaman Guard Ohio, що слідувало під прапором Сьєрра-Леоне і належить американській компанії AdvanFort, було затримано індійською владою в жовтні 2013 року. Екіпажу пред'явили звинувачення в незаконному зберіганні зброї і боєприпасів, а також у незаконному придбанні палива. Останнє, однак, у суді довести не вдалося.

В кінці грудня 2013 року суд прийняв рішення про звільнення під заставу всіх 35 іноземців. Адвокатська фірма, найнята судновласником, виплатила призначений судом заставу в 10 тис. рупій, або по 118 євро на кожного заарештованого члена команди, проте 8 січня 2014 суд анулював рішення про звільнення під заставу, вважаючи, що це може стати загрозою для національної безпеки країни.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини