"Підтримати"
Новини
Всі новини

Український ринок покинуть Ferrari і Lamborghini

Офіційні поставки в нашу країну автомобілів цих всесвітньо відомих марок здійснювали підрозділи групи компаній Vipos. Перший і єдиний автосалон Ferrari Kiev відкрили у червні 2011 року. Найдоступнішою машиною там була Ferrari California за 252 тис євро. Перший рік продажу можна було назвати успішними, оскільки покупці знайшлися на всі представлені авто. А от далі статистика вже перестала радувати. За даними AUTO-Consulting, в 2014 році вдалося реалізувати 2 автомобіля, а 2015-й один.
Украинский рынок покинут Ferrari и Lamborghini

З Lamborghini справи йшли ще гірше. Всі надії були тільки на майбутній позашляховик Ursus, який міг би впоратися з українським бездоріжжям.

"Звичайно, припинення офіційних поставок Ferrari і Lamborghini більшість українських громадян і не помітить. Це, скоріше, символічний момент. І він повністю відображає ситуацію в українському сегменті luxury. Це і своєрідна реакція на ініціативи держави оподаткувати на "розкіш" власників дорогих автомобілів. Можна підвищувати податки до нескінченності, але настане час, коли їх не буде з кого брати. З покупців Ferrari і Lamborghini їх в 2016 році вже точно не візьмуть", - повідомляє AUTO-Consulting.

Матеріал : gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини