"Підтримати"
Новини
Всі новини

Сергій Пашинський пообіцяв посприяти поверненню фабрики "Житомирські ласощі" законним акціонерам

Сергей Пашинский пообещал посодействовать возврату фабрики "Житомирські ласощі" законным акционерам

"Історія рейдерського захоплення "Житомирських ласощів" почалася ще в 2010 році, коли у американських інвесторів нахабно відібрали їх власність".
Про це написав на своїй сторінці у ФБ народний депутат від НФ Сергій Пашинський, коментуючи ситуацію, що склалася навколо підприємства.


Девізом школи, в якій навчалися мої діти, був вислів Еммануїла Канта: «Май мужність користуватися власним розумом»
З технічних причин я рівно тиждень не мав доступу до Facebook. Сьогодні зранку, зайшовши в мережу дізнався, що за останні 10 днів я у«рейдерський спосіб» захопив пів-України.

Особливо розчулила новорічна історія про криваве захоплення фабрики «Житомирські ласощі». Я можливо б і не реагував на цю примітивну брехню, але в особисті повідомлення було дуже багато подібних дописів, як, наприклад від такого собі Дмитра Щеглова:
«Пашинский вы со своим рейдерством опозорили всюстрану снова. Извольте обясниться…» (авторська орфографія збережена)

Шановний Дмитро і всі ті, хто з таким завзяттям копіює проплачений рейдерами бруд! Вчіться користуватися власним розумом!
Історія рейдерського захоплення «Житомирських ласощів» почалася ще у 2010 році, коли в американських інвесторів нахабно відібрали їх власність.

В квітні 2010року я допомагав звільнити з під варти голову правління ЗАТ «Житомирські ласощі», оскільки я був впевнений, що його затримання мало політичне підґрунтя – колектив фабрики підтримував Юлію Тимошенко на президентських виборах2009-2010-го року. В цей час, згідно заяви голови спостережної ради та акціонера ЗАТ «Житомирські ласощі» - Лєшинського Ю. Л., такий собі пан Ігор Бойко(на той момент він мав відношення до управління підприємством) та Андрій Портнов захопили дане підприємство. При чому зроблено це було в зухвало-кримінальний спосіб. Підприємство ЗАТ «Житомирські ласощі» було ліквідовано, а його майно було приєднано до ТОВ «Будстайл», яке належало Бойку.

Після усунення Януковича від влади, враховуючи що подібних історій було десятки, під моїм головуванням в березні 2014 року була створена міжвідомча робоча група про запобігання та ліквідацію фактів рейдерства під час правління режиму Януковича -

Згідно інформації співвласника швейцарської компанії Delta Capital, власника 95% ЗАТ «Житомирські ласощі» – Лєщинского Ю. Л., робота цієї групи дала необхідний поштовх у відновленні законності навколо ситуації щодо ЗАТ «Житомирські ласощі»

23 грудня 2015року Вищий Адміністративний Суд поставив крапку в цій справі, але крапка ця була виключно в юридичній площині. Фактично, наскільки я розумію, станом на сьогодні ЗАТ «Житомирські ласощі» не відновило свою роботу,тому що кримінальна банда, яка захопила підприємство ще у 2010 році не збирається віддавати вкрадене. Перед новорічними святами для перешкоджання рішення суду на територію фабрики Бойком та його подільниками було загнано сотні так званих «тітушок». Використання даних методів – неприпустиме. І я вважав і вважаю, що правоохоронні органи ЗОБОВ’ЯЗАНІ в рамках Закону оперативно реагувати на подібні провокації.

Такий собі Ігор Бойко (його та Андрія Портнова власники фабрики звинувачують в рейдерському захопленні) та його кримінальні подільники, користуючись колосальними фінансовими ресурсами вкраденого підприємства, останнім часом стали частими гостями та головними спонсорами псевдо-анти-корупційних форумів, витрачають шалені гроші на всілякі замовні журналістські матеріали та прикормили цілу плеяду штатних «борців з корупцією».

Враховуючи величезний суспільний резонанс навколо цієї теми, я зроблю все можливе, щоб всі злочини цих панів були об’єктивно розслідувані, а ЗАТ «Житомирські ласощі» були повернуті законним акціонерам.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини