"Підтримати"
Новини
Всі новини

Гіпотеза: через певний час на Землі будуть тільки жінки

Гипотеза: через определённое время на Земле будут только женщины


Вчені підрахували, коли на Землі зникнуть чоловіки. Проблема на генному рівні в майбутньому знищить чоловіче населення нашої планети. За даними австралійського професора, це станеться приблизно через 5 млн років.

Приблизно через 5 мільйонів років на планеті не залишиться ні одного чоловіка. В цьому переконана австралійська вчена, професор Грейвс. За її розрахунками, цей процес вже почався.

За словами фахівця, зникнення чоловічої статі відбудеться через набутої крихкості чоловічої статевої хромосоми Y-хромосоми.

Так, професор проаналізувала певну кількість чоловічих і жіночих статевих хромосом. Виявилося, що X-хромосома (жіноча) містить 1000 або більше здорових генів. У Y-хромосоми колись була така ж кількість генів, однак протягом сотні мільйонів років вона зруйнувалася і тепер у сучасного чоловіка менше 100 генів.

Тому, наявність двох Х-хромосом у жінок "підстраховують" у разі пошкодження. А ось відсутність пари в Y-хромосоми створює труднощі з виправленням помилок, що сприяє поступовому руйнуванню Y-хромосоми.

Таким чином,Y-хромосома з часом стає крихкою і втрачає гени. Саме тому все йде до того, що через певний час на Землі будуть тільки жінки.

Спостереження вчених говорять про те, що в останнє сторіччя народжуваність чоловічої половини людства різко знизилося. На думку фахівців, причина - особливість Y-хромосоми. Вчені заявили, що вона настільки тендітна, що будь-який вплив на неї може послабити її структуру, а це і призведе до негативних наслідків, а саме до ослаблення народжуваності чоловічого населення. Фахівці заявили, що X-хромосома набагато сильніша за Y-хромосому.

Втім, багато вчених стверджують, що вимирання чоловічого населення відбудеться набагато раніше, приблизно через сто двадцять п'ять тисяч років.

За матеріалами ДНІ 24

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме