"Підтримати"
Новини
Всі новини

Диво в Китаї: Перед початком кремирования дитина подав ознаки життя

Чудо в Китае: Перед началом кремирования ребенок подал признаки жизни


У Китаї працівники моргу в екстреному порядку скасували заплановану кремацію хлопчика, який помер через зупинку серця. Перед початком кремирования дитина подав ознаки життя, вкинувши в шок всіх присутніх.

У Китаї новонароджена дитина, визнаний мертвим, отямився через кілька хвилин до кремації.

Немовля з'явилося на світ 8 січня, причому пологи відбулися за два місяці до встановленого терміну.

Лікарі помістили хлопчика в інкубатор, де він провів 23 дні, однак батьки дитини наполягли на тому, що заберуть його додому. Сім'я розраховувала разом відсвяткувати китайський Новий рік, але через два дні після виписки дитина захворів, після чого потрапив назад у лікарню.

4 лютого медики визнали його мертвим. Хлопчик близько доби пролежав у морзі при температурі близько -12 градусів за Цельсієм. На наступний день після "смерті" дитина раптово розплакався, коли його витягли з морозильної камери. Після цього хлопчика негайно помістили у відділення інтенсивної терапії.

Після того, як стало відомо, що дитина жива, про це повідомили його батька, а хлопчик був доставлений у відділення інтенсивної терапії.

"Це перший раз, коли я бачив таке. Це просто справжнє диво", - зазначив лікар лікарні, де дитина народилася недоношеною в січні цього року.

Незважаючи на неймовірний результат, лікарі, як і раніше сумніваються, що хлопчик зможе оговтатися від того, що сталося і всі життєво важливі органи прийдуть в норму, уточнюють журналісти.

За матеріалами uznayvse

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини