"Підтримати"
Новини
Всі новини

Інтелектуали живуть довше - дослідження

Ще 80 років тому в Шотландії був проведений масштабний IQ-тест, який показав, що зв’язок між коефіцієнтом інтелекту і тривалістю життя існує.

Интеллектуалы живут дольше - исследование

У 1932-му році більшість школярів Шотландії у віці 11 років пройшли тест на IQ — унікальний випадок, коли було оцінено рівень інтелекту буквально цілої нації. Виявилося, що люди з вищим IQ мали більше шансів прожити довше. 15-бальна перевага в тестах підвищувала ймовірність на 21%.

Іншими словами, ймовірність дожити до 76 років у учасників тесту, які набрали, наприклад, 115 балів, була на вище, ніж у тих, хто набрав 100 балів.

Два десятки досліджень, проведених після, виявили взаємозв’язок між коефіцієнтом інтелекту і тривалістю життя. В даний час існує різні гіпотези, що пояснюють цей взаємозв’язо
к.

Згідно з однією з них, люди з вищим IQ уникають тих явищ, які можуть призвести до передчасної смерті: відмовляються від шкідливих звичок, займаються фізичними вправами, правильно харчуються, пристібають ремені безпеки і так далі.

Інша теорія говорить, що вищий IQ служить ознакою більш міцного організму. Хамбрік вважає, що подальші дослідження в даному напрямку можуть зробити істотний вплив на охорону здоров’я і навіть з часом посприяти збільшенню тривалості життя.

Джерело: news.online.ua/ukr/731070/umnye-lyudi-zhivut-dolshe/

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини