"Підтримати"
Новини
Всі новини

Улюбленці сім'ї страждають від депресії

Любимчики семьи страдают от депрессии


Якщо в родині є хоча б двоє дітей, більшість мам виділяє з них когось одного, і тим самим завдає улюбленцю відчутної шкоди, з'ясували американські дослідники.

Бути маминим улюбленцем дуже приємно, але за це доводиться платити.

Фахівці з'ясували, що у дітей, найбільш емоційно близьких своїм матерям, у дорослому віці високий ризик розвитку депресії.

Як пише Daily Mail, до таких висновків вчені дійшли на підставі аналізу даних, що стосуються 725 вже дорослих братів і сестер, середній вік яких склав 49 років, а їх матерям на момент дослідження було від 70 до 80 років.

Хоча батьки зазвичай не люблять в цьому зізнаватися, але більшість з них (за результатами опитування, до 65% мам і до 70% пап) все ж вибирає з декількох дітей одну дитини, яку любить більше за інших. І це не залишається непоміченим: брати і сестри відчувають до такого улюбленця гостре почуття ревнощів.

Любимчики семьи страдают от депрессии

Що дивно, відзначають вчені, напружені відносини між братами і сестрами, пов'язані з нерівноправним ставленням до них матері в дитинстві, зберігаються на все життя. Особливо яскраво вони проявляються, коли дітям доводиться ділити між собою турботу про стареньку матір. І це емоційне відторгнення з боку рідних людей важко позначається на «улюбленцях», відзначають дослідники. Серед них особливо часто зустрічаються люди із симптомами депресії.

За матеріалами Настрій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме