"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 3 січня 2015 року

Гороскоп на 3 января 2015 года

Дуже емоційно насичений день, багатьох долають суперечливі почуття, в яких важко розібратися. З'являється жаль про втрачені можливості, бажання якщо не копатися в минулому, то знову і знову повертатися до вже пережитих подій. З цього можна отримати певну користь, якщо проаналізувати отриманий досвід, зробити висновки. Завдяки такому підходу вдасться уникнути повторення помилок.
Відповідний день для початку якоїсь спільної діяльності, причому не так важливо, з ким ви об'єднайте зусилля з друзями, родичами або просто знайомими. Вечір порадує грошовими надходженнями.


Гороскоп Овен
Не найкращий день для того, щоб братися за справи: вам важко правильно оцінити свої сили і розставити пріоритети. Якщо ви не можете дозволити собі просто трохи побайдикувати, знайдіть людину, до поради якої можна прислухатися – його підказки допоможуть уникнути багатьох помилок.
Потрібно бути перебірливими у спілкуванні, не варто гнатися за новими знайомствами, довіряти людям, яких ви бачите вперше. З близькими легко знаходити спільну мову, ви відмінно злагоді і не сваритеся, навіть якщо розбіжності часом виникають.

Гороскоп Телець
Плідний насичений день, який дозволить домогтися дуже і дуже багато. Ви сповнені енергії і абсолютно невтомні, з ентузіазмом беретесь за справи і доводите до кінця все, що почали. Практично у всіх сферах життя ймовірні успіхи.
Відповідний день для змін у всіх сферах життя. Від вас потрібно не так вже багато: вчасно виявити ініціативу і не здатися після першої ж невдачі. Можлива поява відмінних ідей, реалізація яких обіцяє значні грошові надходження в осяжному майбутньому. Також можливі корисні нові відкриття.

Гороскоп Близнюки
Досить неспокійний день, який може, крім іншого, принести тривожні новини та події, які змусять змінити плани. Особливо не засмучуйтеся: розвиток подій буде цілком сприятливим, ви зможете, хоч і не без праці, здобути важливі перемоги. День підходить для великих придбань.
Домашні справи можуть здатися більш нудними і нецікавими, ніж зазвичай. Добре, якщо у вас буде можливість доручити комусь іншому. Вечір підходить для романтичних побачень і зустрічей з людьми, які вам дорогі.

Гороскоп Рак
Вдалий день, що підходить для самих різних справ. Все, що потрібно від вас, це скласти план дій і у всьому його дотримуватися, не відволікаючись. Можливі зустрічі з діловими партнерами і колегами; в неформальній обстановці вдасться обговорити багато питань, що стосуються роботи і спільної діяльності.
День підходить для вирішення питань, що стосуються фінансів і майна. Можна робити великі покупки, планувати або укладати угоди. Добре проходять дружні зустрічі, не розчарують, і романтичні побачення.

Гороскоп Лев
Один з тих вдалих днів, коли для досягнення мети не доводиться прикладати особливих зусиль: досить робити те, що хочеться, і все виходить якнайкраще. У всіх сферах життя намічаються зміни, масштаб яких залежить виключно від вашого бажання.
Відповідний день для прояву лідерських якостей. Буде шанс зібрати навколо себе людей, які поділяють ваші захоплення та інтереси, разом зайнятися важливим і корисним справою. З точки зору романтичних відносин це день не самий багатообіцяючий, але закохані відмінно проведуть час.

Гороскоп Діва
Насичений день, чимала частина якого пройде в напружених розмовах і навіть суперечках. Не так-то просто зберегти дух конструктивної дискусії, але вам це цілком вдасться. Добре будувати і обговорювати довгострокові плани, домовлятися про майбутні спільні дії. Можливі романтичні захоплення, точкою відліку для яких стануть спільні інтереси.
Можна робити покупки, в тому числі великі, укладати угоди, будувати плани, що стосуються бізнесу. Наполегливість буде дуже корисна у другій половині дня: завдяки їй ви досягнете успіхів.

Гороскоп Ваги
Вітається прояв таких якостей, як терпіння і наполегливість. Результатів навряд чи вдасться добитися так швидко, як хотілося б. Можуть нагадати про себе якісь давні проблеми, багатьом доведеться повернутися до справ, які вважалися закінченими. Можлива поява нових цілей, досягнення яких потребуватиме неабияких зусиль.
Складна, неоднозначна ситуація складається у сфері особистих відносин: вірогідні серйозні розбіжності, сварки з близькими. Відновити мир і гармонію до кінця дня вдасться, але це зажадає зусиль.

Гороскоп Скорпіон
Можливі труднощі і випробування. Впоратися з ними не завжди легко, але ви знайдете в собі сили протистояти всім ударам долі і неодмінно досягнете успіху. Частіше звичайного доводиться мати справу з таємними ворогами, підступними хитрунами, інтриганами, яких не так-то легко вивести на чисту воду. Добре, якщо поруч буде надійна людина, на поради якого можна покладатися: вашого власного вміння розбиратися в людях може і не вистачити.
Можливі нездужання. Варто поберегти себе, утриматися від надмірностей у харчуванні і взагалі не перевіряти організм на міцність.

Гороскоп Стрілець
День складається вдало. Як би не розвивалися події, ви будете почувати себе впевнено і комфортно, а інтуїція підкаже, як треба діяти. Знайдіть час для улюбленої справи, займайтеся ним спокійно і без поспіху – це дозволить налаштуватися на позитивний лад, відкинути неприємні переживання.
День приносить відмінні ідеї, до реалізації яких ви зможете приступити негайно. Однак намагайтеся уникати перевантажень – вони можуть викликати головний біль, безсоння. Небажано мати справу з пахучими речовинами: висока ймовірність алергічних реакцій.

Гороскоп Козеріг
Можливе отримання приємних і цінних подарунків, не виключені несподівані грошові надходження. Багато представників знаку в цей день зроблять надзвичайно вдалі покупки. У неоднозначних ситуаціях звертайтеся за порадами до надійним людям: підказки вашої власної інтуїції не завжди вірні.
День підходить для того, щоб налагодити стосунки з близькими людьми, прояснити якісь неоднозначні ситуації. Важливо проявити повагу до старших – це необхідно для збереження комфортних і гармонійних відносин.

Гороскоп Водолій
Можливі розбіжності зі старшими родичами, не виключені й проблеми в сім'ї. На щастя, ви керуєтеся здоровим глуздом, а не емоціями, по мірі сил намагаєтеся згладити гострі кути, і взагалі робите все можливе, щоб подолати труднощі й зберегти гармонійні стосунки.
Для багатьох представників знаку цей день буде пов'язаний з вирішенням питань, що стосуються переїзду або зміни місця роботи (або сфери діяльності). Тут важливо уникати поспіху: чим ретельніше ви зважуєте всі «за» і «проти», тим краще.

Гороскоп Риби
День ставить перед вами непрості завдання, над вирішенням яких доводиться поламати голову. Бажано уникати перевантажень, дотримувати режим дня – на жаль, ймовірність нездужань досить велика. У близьких родичів можуть виникнути проблеми, рішення яких зажадає значних витрат.
Якщо останнім часом замислювалися про заведення домашнього тварини, майте на увазі: це сприятливий день для того, щоб взяти вихованця в будинок. Можливі незаплановані візити далеких родичів, несподівані подарунки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини