"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2016 рік

Гороскоп для всех знаков зодиака на 2016 год

2016 рік буде цікавим, що запам'ятовується і дуже різноманітним. Він характерний тим, що матеріальні цінності, бажання перемогти, пошук чуттєвих задоволень, прагнення до комфорту стануть головними цілями.

У світовому масштабі цей рік виявиться неспокійним: позитивні процеси будуть йти повільно, а поліпшення досягатися важкими і болючими шляхами, деяким країнам доведеться пережити кардинальні зміни. Можливі як політичні потрясіння: внутрішні конфлікти, глобальні політичні процеси, так і природні катаклізми. Протягом всього періоду вірогідні скандальні викриття в ЗМІ. Тим не менше в суспільстві з'явиться стійка тенденція до зростання духовності, збільшення інтересу до філософії і релігії.

Для бізнесу цей рік буде досить важким, тим, хто хоче домогтися успіху, доведеться докласти старання. Дрібні перешкоди, неузгодженість, несподівані злети і падіння можуть вивести з рівноваги, спровокувати на неправильні рішення. Доведеться стримувати пориви, зберігати спокій, бути терплячими. Просунутися можна, діючи рішуче і впевнено, але все одно результати не з'являться в ту ж хвилину: доведеться чекати, до того ж не завжди вони будуть саме такими, як очікувалося. Важливо налагоджувати контакти з діловими партнерами, колегами і керівництвом, бо саме добрі відносини відіграють вирішальну роль.

Небажано в цьому році влазити в борги, брати великі кредити – їх буде дуже важко погашати. Фінансові проблеми почнуть вирішуватися несподіваним чином. Варто стримати свої апетити і не витрачати кошти на непотрібні речі. Від того, наскільки правильно будуть зроблені інвестиції, багато в чому залежить здатність протистояти кризовим ситуаціям. Деяких чекає зміна не тільки роботи, але й сфери діяльності.

Любов виявиться на підйомі, хоча деякі не стануть поспішати з оформленням офіційних відносин. Цей рік принесе багатьом парам перевірку на міцність, тому не виключено збільшення числа розлучень. Ті ж, хто впорається з проблемами у взаєморозумінні і зможе об'єднатися зі своєю сім'єю, зуміють протистояти всім проблемам зовнішнього характеру.

У січні 2016-го загостриться ситуація в сімейному житті або у справах, пов'язаних з відносинами з діловими партнерами. У цей період не варто починати пошук нової роботи, вирішувати стратегічні завдання, запускати свіжі проекти. Впертість і небажання слухати інших принесуть чимало неприємностей як у діловій, так і в особистому житті. Корисно фіксувати всі етапи робочого процесу, дуже важлива акуратність в діловому листуванні. Тим не менш настрій у більшості буде хорошим навіть у ті моменти, коли все стане йти не так, як хотілося б.

Щоб в лютому направити ситуацію в позитивне русло, необхідно зосередитися на справах не дуже приємних, але від цього не менш важливих. Доведеться зробити над собою зусилля: якщо ви хочете домогтися гарних результатів, без цього не обійтися. Можливо, не буде потреби у великі подвиги, але деякої частки героїзму і самовідданості цей місяць все ж потребує.

Мабуть, одним з найбільш проблемних періодів виявиться весна 2016-го. Марс і Сатурн матимуть руйнівний вплив на багато сфер життя і на обстановку в цілому. Є ризик зробити куди більше помилок, ніж слід було б, а небажання прислухатися до доводів розуму підштовхне на необачні вчинки. До того ж доведеться займатися зовсім не тим, що вам здається насправді важливим. Часто доводиться мати справу з людьми, не викликають особливої симпатії. У такій ситуації настрій навряд чи можна буде назвати позитивним, також не виключено загострення хронічних захворювань.

Початок літа – червень і період до середини липня – теж не найвдаліший час в цьому році, але все ж з'являться хороші перспективи для поліпшення особистого життя. До того ж операції з нерухомістю виявляться досить успішними, але займатися ними краще після 20-х чисел липня. Серпень видасться більш спокійним, можна починати роботу над новими професійними проектами, але діяти все ж краще з обережністю, особливо коли справа стосується вибору ділових партнерів.

Осінні місяці принесуть набагато більше можливостей в багато сфер життя. У вересні насамперед розширяться можливості для маневру, з'являться численні перспективи. В цей час можна буде покластися і на союзників, і навіть на тих, хто не стане поспішати на допомогу. Інтелектуальні можливості помітно збільшаться, що дасть сили вирішувати складні завдання. Це час для наукової роботи, аналітичної діяльності, але також воно добре і для фінансових операцій та додаткового заробітку. У відносинах з близькими людьми є ймовірність появи розбіжностей, але завдяки взаємній повазі і дуже теплим почуттям усі спори вирішаться швидко і мирно.

Жовтень ще краще підходить для просування на любовному фронті. Тим, хто знаходиться в пошуку сімейного щастя, в цей період може усміхнутися вдача. Хороший місяць як для подорожей, так і для розширення виробництва, бізнесу, занять підприємницькою діяльністю. Гроші можуть несподівано надходити з джерел, які раніше не працювали. Цей час характерний тим, що легко уникнути чужого впливу, власну думку стане твердим і життєздатним.

Позитивні тенденції збережуться і у листопаді, тільки діяти доведеться з великим напором. У цей період удача усміхнеться тим, хто зайнятий у сферах проектування, програмування, дизайну, також значних успіхів досягнуть ті, чия професія пов'язана з медициною. Підходить цей час і для початку великих проектів, пошуку впливових союзників або ділових партнерів.

Перший місяць зими дуже вдалим для поїздок і початку тривалих подорожей. Це час можна з користю провести за одержанням освіти. Відвідування курсів, здатних підвищити професійний рівень, або зустрічі з досвідченими і знаючими людьми помітно вплинуть на подальший кар'єрний ріст. Творчі люди нарешті отримають можливості для вираження себе, а натхнення виявиться їх частим супутником.

Овен: Цей рік може принести зміни в вашу професійну діяльність, деякі взагалі зуміють змінити свої заняття, знайти більш перспективну роботу. Однак практично в будь-якій дії доведеться докладати додаткові зусилля, щоб досягти того, чого ви хочете. У сімейному житті різких змін не очікується, а навіть якщо щось і трапиться, то це зіграє вам на користь.

Телець: Хоча життя стане розвиватися по вірному шляху, щоб отримати бажане, доведеться прикласти неабиякі зусилля. Рік не обійдеться без труднощів, але їх подолання допоможе вам стати сильнішою і придбати неоціненний досвід. Особисте життя в основному щаслива, особливо якщо ви будете лояльні до коханої людини.

Близнюки: Спілкування з цікавими людьми допоможе багатьом стати краще і досвідченіше. Цей рік принесе позбавлення від великої кількості помилок та ілюзій, пов'язаних як з професійною діяльністю, так і з особистими стосунками. Для деяких він ознаменується поповненням у сімействі.

Рак: Незважаючи на труднощі в справах, багато зуміють домогтися успіху в русі по кар'єрних сходах. Головне – мати терпіння і не намагатися форсувати події. Початок року може принести проблеми, пов'язані із загостренням хронічних захворювань.

Лев: Неоднозначний рік чекає більшість представників знаку: періодичні невдачі будуть супроводжуватися періодами підвищеної активності, коли ви здатні легко надолужувати згаяне. Головне – не втратити віру в себе. Більш сприятливим виявиться осінній період.

Діва: В першій половині року з'являться можливості для кар'єрного зростання, розширення діяльності. Однак ви можете упустити сприятливі моменти з-за потреби займатися справами сім'ї. Є ймовірність втрат із-за дій недоброзичливців. Починаючи з середини літа ситуація пом'якшиться, але проблеми повністю не зникнуть.

Терези: Рік принесе популярність тим, хто хоче домогтися успіху в суспільному житті. Друга половина періоду виявиться сприятливою для розширення діяльності, навчання, кар'єрного росту. В особистому житті хоча і видасться місце несподіванкам, але в основному вони будуть приємного характеру.

Скорпіон: Основним приводом для занепокоєння в цьому році стануть відносини з близькими, коханою людиною. Причому конфлікти будуть мати затяжний характер. Весняний період не підходить для інвестування. Але у другій половині року ваша матеріальна ситуація помітно покращиться, а справи підуть в гору.

Стрілець: Будьте обережні з фінансовими справами аж до настання осені. Уникайте всіляких ризиків і шукайте надійні методи для збереження коштів. Можливі падіння, але не можна втрачати віру в себе, залишайтеся вірними і наполегливо трудіться – це допоможе вам подолати важкі часи.

Козеріг: Цей рік буде сповнений сюрпризів: як би ви не хотіли спланувати все заздалегідь, обставини то і справа стануть втручатися у ваше життя. Причому це торкнеться не тільки професійної сфери, але й особистого життя. У другій половині року можливі фінансові неприємності.

Водолій: Очікуються як злети, так і падіння. Можливо, що ви припините спілкування з кимось, хто вам дорогий. Рік підходить для навчання, розвитку кар'єри. В його другій половині працьовитість та відповідальність допоможуть вам домогтися гарних результатів у професійній сфері.

Риби: Трохи гальмуючі справи на початку року згодом стануть йти за планом. Можливі переживання з-за особистих відносин, у любовних справах варто бути дуже тактовними. Протягом всього періоду можуть виникати проблеми з самопочуттям, проявлятися приховані захворювання.

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини