"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Держприкордонслужбі розповіли, як поживає проект "Стіна"

В Госпогранслужбе рассказали, как поживает проект "Стена"

Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко позитивно оцінив проект інженерно-технічного облаштування «Стіна», який здійснюється на українсько-російському кордоні.

«Облаштування інженерно-технічного ділянки українсько-російського кордону проходить відповідно до затвердженого плану. Всі 400 мільйонів гривень, виділених на цей проект в нинішньому році, практично освоєні. Минулого тижня я особисто перевіряв хід облаштування кордону на Харківщині і оцінюю динаміку робіт позитивно»,- заявив у вівторок на прес-конференції голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.


Він нагадав, що в цьому році роботи по проекту «Стіна» проводяться в Чернігівській та Харківській областях, де вже облаштовано 32 наглядові вежі, 230 км протитанкових ровів, 115 км рокадних доріг і 72 км металевого паркану. На цих ділянках кордону монтується телевізійне обладнання, відеокамери і сенсорні пристрої, пише Укрінформ

Голова ДПСУ підкреслив, що для перекриття загрозливих напрямків кордону придбано 4 бойових мобільних модуля типу «Тритон». Ці машини - складна технічна система, яка одночасно здійснює візуальне спостереження, тепловізійне, радіолокаційне. «Тритон» також має «засоби ураження цілей - від кулемета до протитанкових». В цілому, за словами Назаренка, планується закупити 62 таких автомобіля.

Назаренко підкреслив, що проект «Стіна» має форму інтелектуальної кордону, він розрахований на три роки і уряд на цей проект передбачив виділення 4 млрд гривень.

В наступному році роботи по проекту повинні продовжитися на ділянках кордону в Луганській і Сумській областях. Також планується розпочати роботи на ділянці админграницы з Автономною Республікою Крим і частково на кордоні з Придністров'ям.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини