"Підтримати"
Новини
Всі новини

Андрій Іллєнко: Скасування виборів у Києві - тривожний сигнал для українського суспільства

Андрей Ильенко: Отмена выборов в Киеве - тревожный сигнал для украинского общества


Скасування виборів до районних рад у Києві - абсолютне лицемірство і продовження політики Януковича. Це дуже тривожний сигнал для українського суспільства, адже це не просто замах на демократію - це узурпація влади, якої не можна допустити.

"Свобода" звертатиметься до суду й робитиме все можливе в усіх інстанціях, щоби нарешті дати змогу киянам обрати собі владу. Про це на брифінгу в кулуарах Верховної Ради України 28 січня 2016 року заявив народний депутат-свободівець Андрій Іллєнко.

Відповідну заяву націоналіст виголосив у зв'язку з тим, що напередодні Окружний адміністративний суд м.Києва призупинив рішення про проведення в столиці виборів до райрад.

"Більш ніж трьохмільйонний мегаполіс, столицю України м. Київ позбавляють права обрати собі районні ради. В нас є райони в Києві з населенням по пів мільйона, і там взагалі немає ніякого самоврядування. Там є лише чиновник, якого призначають згори, - голова районної адміністрації, який взагалі нікому з місцевої громади не підзвітний і не підконтрольний",
- зазначив парламентар.

Народний депутат наголосив, що нинішня влада йде шляхом Януковича, знищуючи народовладдя.

"Я хочу нагадати, що саме Партія регіонів свого часу знищила районні ради в м.Києві і потім не хотіла їх відновлювати. І зараз уже нова влада іде тим шляхом Януковича, знищуючи народовладдя, демократію. Киянам не дають права обирати собі владу, яка би здійснювала реальну децентралізацію, про що сьогодні розказують. Яка може бути децентралізація, коли це відбувається в Києві? Тобто виходить так: для терористів, бандитів - амністія і децентралізація, а для українських громадян, які проживають зокрема в столиці, - ніякого права на самоврядування. Ними далі будуть керувати чиновники, яких призначатимуть із високих кабінетів".


За матеріалами Прес-служба ВО "Свобода"

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини