"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

10 найсумнівніших секс-рекордів

1. Найбільший пеніс у світі - 34,29 см

Володарем найбільшого члена в світі був чоловік (на жаль аннали історії поглинули його ім'я), що жив на початку 20 століття. Агрегат пацієнта було виміряно доктором Робертом Дікінсоном: довжина склала 39 см, а діаметр 21 см.

2. Найбільша вагіна у світі

Швидше за все цей титул можна віддати гігантської шотландці Ганні Свон (Anna Swan (1846-1888)). Анна була неймовірною жінкою і за своє життя побила безліч рекордів завдяки своєму неймовірного зростання.
Ана народилася абсолютно здоровою дитиною і нічим е відрізнялася від звичайних новонароджених. Дівчинка росла і розвивалася неймовірно швидкими темпами і до 19 років її зріст складав 2,34 метра.


3. Сама плодовита матуся у світі

Проста російська селянка Валентина Васильєва (1707-1782) з Шуи є самою багатодітною матір'ю за всю історію людства. Вона подарувала життя 69 малюкам. На жаль про цю жінку нам відомо дуже мало. Але документально підтверджено, що Валентина протягом 40 років (1725 - 1765) народила близнюків - 16 разів, трійнят - 7 разів, четверняшек - 4 рази. На жаль троє дітей померли через кілька днів після народження.
А в наші дні справжньою рекордсмекой є 63 річна Леонтіна Альбіна (Leontina Albina) з Са-Антоніо, Чилі. У Леонтіни 64 дитини.

4. Навіть не знаю як і назвати цей «рекорд», - 6 м


Самий сумнівний рекорд в історії людства належить Хорсту Шульцу, який зумів запульнуть своє сім'я на 6 метрів у довжину.

5. Найстаріша повія - 82 роки

За даними поліції Тай-Пея 82 річна повія, Помишляй в цьому місті, по кличці «Бабцю» є найстарішою повією в світі. Справжнє ім'я «Бабусі» Чу.
6. Найбільша оргія в світі - 500 осіб

Це не порно, а спортивне досягнення.
І знову японці попереду планети всієї. На цей раз вони побили такий незвичайний рекорд, як найбільша оргія в світі.
Організатори просто зібрали 250 чоловіків і 250 жінок спраглих плотських утіх в одному місці.

7. Краща коханка світу, 919 чоловіків менш ніж за 24 години

Ліза Спаркс (Sparxxx) знаменита американська порно -діва протягом 22 годин задовольнила 919 чоловіків, а заодно і встановила світовий рекорд.
У 2004 році у Варшаві, Польща пройшов чемпіонат світу по сексу під назвою Eroticon 2004.

До речі, якби дамочка не застосувала контрацептиви, то народила б самого здорового і обдарованої дитини у світі.
Думаєте, що це перебір і нічого в світі огидніше і пошлее бути не може? Поспішаю вас засмутити, 8 позиція нашої підбірки точно винесе вам мозок.

8. Змагання на найтривалішу мастурбацію


Хоч і складно в це повірити але таке змагання дійсно проводиться щороку у відомому своїми ліберальними вдачами Сан-Франциско. Називається це незвичайне дійство «Світовий Маструбафон» (World Masturbate-a-thon). Щороку в Сан-Франциско приїжджають від 300 до 600 «спортсменів», щоб завоювати титул «Великого мастурбатора».
Таким незвичайним способом учасники акції вже не перший рік збирають гроші на сексуальну освіту і пропагують безпечний секс.
 У 2008 році чоловік мастурбував протягом 9:00 33 хвилин, а в 2009 році він побив свій же рекорд протримавшись 9:00 58 хвилин.

9. Найсильніша вагіна у світі

Знайомтесь, росіянка, красуня, спортсменка Тетяна Кожевнікова. Ні, без жартів Тетяна побила світовий рекорд з підняття тяжкості за допомогою своєї вагіни і зараз її ім'я красується на сторінці в книзі рекордів Гіннесса, як жінки що підняла за допомогою вагіни 14 кг. Тетяна каже, що, щоб досягти таких результатів вона тренувала свої статеві органи 15 років.

10. Найстаріший папаша у світі - 90 років

90 річний фермер з Індії Нану Рам Джога (Nanu Ram Jogi) став батьком свого 21-го дитини.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини