"Підтримати"
Новини
Всі новини

Закарпатська область може залишитися без авіасполучення

Закарпатская область может остаться без авиасообщения

Єдиний аеропорт регіону, Ужгород, опинився під загрозою закриття. Щоб уберегти повітряні ворота, депутати облради звернулися з листом до українського уряду, повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради.

Причиною закриття аеропорту Ужгород можуть стати фінансові проблеми. "Украерорух" вимагає від КП "Міжнародний аеропорт Ужгород" укласти договір про відшкодування витрат на аеронавігацію. Згідно з документом, аеропорт зобов'язується платити "Украероруху" 6 млн грн на рік. Однак зазначених коштів у підприємства немає, доходи становлять лише 3,5 млн грн на рік. У разі несплати діяльність повітряної гавані буде припинена.

Аеропорт Ужгород розташований в безпосередній близькості від кордону зі Словаччиною. При посадці чи зльоту літаки змушені перетинати повітряний простір Словаччини. Це створює додаткові витрати на аеронавігацію.

Також, в 2016-2017 роках в аеропорту планується реалізувати проект реконструкції аеропортової інфраструктури (ЗПС, руліжної доріжки, огорожі по периметру аеродрому тощо).

Зараз з аеропорту виконується лише один регулярний рейс до Києва. Його обслуговує авіакомпанія "Мотор Січ", повідомляє Центр транспортніх технологій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме