"Підтримати"
Новини
Всі новини

У січні на Закарпатті почнуть видавати нові паспорти громадянина України у формі картки

В январе на Закарпатье начнут выдавать новые паспорта гражданина Украины в форме карты


З січня 2016 року міграційна служба розпочне впровадження нових паспортів громадянина України у формі картки.

Для цього Урядом виділено кошти, за які міграційною службою закуплено додаткове обладнання для оформлення біометричних документів. Обладнання встановлено виключно в тих підрозділах, у яких раніше не було такої технічної можливості.

Отже, починаючи з січня наступного року, замість 210 підрозділів заяви на оформлення біометричного паспорта (у тому числі іноземного) зможуть взяти 325 підрозділів міграційної служби. Це має суттєво зменшити черги на оформлення закордонних паспортів та спростити отримання послуги для громадян, яким раніше доводилося звертатися в сусідні райони.

В перші дні січня, з 4.01.2016 за 6.01.2016 буде проводитися тестування системи оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі картки.

Враховуючи те, що оформлення і видача паспорта громадянина України у формі картки буде здійснюватися на тому ж обладнанні, що й оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, в період 4.01-6.01.2016 можливі тимчасові неполадки в роботі системи.

Оформити біометричні документи в Ужгороді можна буде у Головному управлінні Державної міграційної служби України в Закарпатській області за адресою: м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 12А, і в Ужгородському міському секторі Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області за адресою: м. Ужгород, вул.Православна Набережна, 20, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі ДМС України.

За матеріалами Новини Ужгорода

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини