"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

10 загадок з підступом

10 загадок с подвохом1. До річки підходять дві людини. Біля берега човен, який може витримати лише одного. Обидві людини переправилися на протилежний берег. Як?

2. Де зустрічається таке, що кінь через коня перестрибує?

3. Шерлок Холмс йшов по вулиці. І раптом він побачив мертву жінку лежачу на землі. Він підійшов, відкрив її сумку і дістав телефон. В тел. книзі він знайшов номер її чоловіка. Він подзвонив. Каже:
- Терміново приїжджайте сюди. Ваша дружина померла. І через деякий час чоловік приїжджає. Він дивиться на дружину і каже:
- О, мила що з тобою сталося ???
І потім приїжджає поліція. Шерлок показує пальцем на чоловіка жінки і каже:
- Арештуйте цієї людини. Це він убив її. Питання: Чому Шерлок так подумав?

4. Банку стоїть на столі. Коштує вона так, що одна її половина знаходиться в повітрі а інша на столі. Що лежить у банку, якщо через півгодини вона впаде? І чому?

5. Відправився людина в морі і потрапив у шторм. Його віднесло на острів, де не було чоловіків, а жили тільки дівчата. Вранці прокинувся він весь у мотузках на якомусь ритуалі і дізнався, що його хочуть убити. І попросив він останнє слово. Після того, як він сказав його, дівчата змайстрували йому човен, дали їжу, воду і відправили додому. Що він сказав?

6. Цю загадку учень перший класу вирішує за 5 хвилин, старшокласник за 15 хвилин, студент за 1:00, професор ніколи не вирішить. Загадка: розшифруйте одтчпшсвдд

7. Один поїзд їде з Москви в С.-Петербург із запізненням 10 хвилин, а інший - із С.-Петербурга в Москву з запізненням 20 хвилин. Який з цих поїздів буде ближче до Москви, коли вони зустрінуться?

8. Відомо, що серед дев'яти монет є одна фальшива, у якій вага менше чого у решти. Як за допомогою чашкових ваг за два зважування визначити фальшиву монету?

9. Є два шнура, кожен з яких горить по годині, але горить нерівномірно. Як за допомогою цих двох шнурів і сірників відміряти 45 хвилин?

10. На гладку дошку поклали 2 цегли - один плазом, а інший на ребро. Цеглини важать однаково. Яка цегла зісковзне першим, якщо нахиляти дошку?
Відповіді
1. Вони були на різних берегах.
2. У шахах.
3. Тому що Холмс не сказав йому адресу.
4. Лід
5. Нехай мене вб'є найнекрасивіша.
6. 1,2,3,4 ...
7. У момент зустрічі вони будуть на однаковій відстані від Москви.
8.1-е зважування: 3 і 3 монети. Фальшива монета в тій купці, яка менше важить. Якщо рівні, то фальшивка в третій купці. 2-е зважування: З купки з найменшою вагою порівнюються 1 і 1 монета. Якщо рівні, то фальшивка - залишилася монета.
9. Треба підпалити першого шнур одночасно з обох кінців - це 30 хвилин. Одночасно з першим шнуром поджигаем другий шнур з одного кінця, і коли перший шнур догорить за 30 хвилин, поджигаем другий шнур з іншого кінця - отримуємо решту 15 хвилин.
10. Цегли почнуть ковзати одночасно. Обидва цегли тиснуть на дошку з однаковою силою, а значить, однакові і сили тертя, які доводиться їм долати. Питомі сили тертя, що припадають на кожен квадратний сантиметр площі зіткнення цегли з дошкою, природно, не рівні. Але загальні сили тертя, що діють на цеглу, рівні твору питомої сили тертя на площу поверхні зіткнення, будуть однакові.

Матеріал : https://vk.com/seekrets

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини