"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Гороскоп на 21 січня 2015 року

Гороскоп на 21 января 2015 года

Дуже сприятливий день для серйозної, відповідальної роботи, що вимагає уваги і акуратності. Ймовірно повернення до якихось старих справ, раніше розпочатих проектів. Вдається вирішити фінансові питання, можливі значні грошові надходження. Витрати рекомендується скоротити.

Гороскоп Овен
У цей день представники знаку особливо привабливі і товариські. У Овнів не виникає проблем з пошуком союзників – кожен готовий запропонувати допомогу і підтримку. Однак варто мати на увазі, що далеко не всі, хто до вас сьогодні тягнеться, керуються світлими почуттями: людей, охочих скористатися вашою довірливістю, теж достатньо. Тому будьте розбірливі.
Добре проходять ділові зустрічі, вдалим буде співбесіда з потенційним роботодавцем. Можна відвідувати семінари, конференції та інші подібні заходи.

Гороскоп Телець
Вдалий день для представників знаку, зайнятих інтелектуальною працею. Тельці блискуче справляються з вирішенням складних завдань. Оточуючі не завжди розуміють вас з півслова, але ви досить терплячі і не виходьте з себе, навіть якщо доводиться давати пояснення неодноразово. Непоганий день для проведення переговорів, однак будьте насторожі: навколишні спробують отримати від вас інформацію, яку ви хотіли б зберегти в таємниці.
Швидко вирішуються домашні проблеми, ви легко справляєтеся з побутовими труднощами. День підходить для прийому гостей.

Гороскоп Близнюки
Важливо стежити за порядком у всьому. Будь-яка ваша недбалість, неакуратність буде на руку недоброзичливцям. Можуть нагадати про себе якісь проблеми, які ви давно вважали вирішеними. Не виключено, що вам доведеться особисто займатися справами, які ви доручили іншим.
День вимагає обережності і в рішеннях, і у вчинках. Можна зустрічатися з людьми, з якими вас пов'язують непрості відносини: сьогодні з ними, напевно, вдасться знайти спільну мову. Імовірні великі грошові надходження.

Гороскоп Рак
Енергія і рішучість допомагають досягти поставлених цілей. Не лінуйтеся: день як ніби спеціально створений для того, щоб трудитися не покладаючи рук. Нагорода не змусить себе чекати і майже напевно перевершить ваші очікування. Можливо подолання розбіжностей з керівництвом, початок співпраці на нових, більш вигідних для вас умовах.
В особистому житті ймовірні зміни на краще. День пов'язаний з розширенням кола спілкування, новими знайомствами. Ви прекрасно ладнаєте з молодими людьми, підлітками та дітьми.

Гороскоп Лев
Ви швидко завойовує симпатію і прихильність тих, з ким маєте справу. Навіть недавні недоброзичливці готові встати на вашу сторону. Можна приступати до реалізації масштабних проектів. Не бійтеся складних завдань – з їх вирішенням ви впораєтеся блискуче. Можливе укладання вигідних угод.
Дуже сильна інтуїція, Львів практично неможливо ввести в оману. А ось самим представникам знаку відмінно вдаються маленькі хитрощі. Можна вирушати в поїздки, але подорожувати на самоті небажано.

Гороскоп Діва
День напевно буде незвичайним – ви зробите для цього все можливе. Вдалі нові проекти, а ось старі навряд чи вдасться довести до кінця. Ставтеся до цього спокійно: шкоди від невеликих затримок не буде. Діви дуже спостережливі, часто звертають увагу на події та факти, не помічені оточуючими. Це дає представникам знака величезну перевагу над недоброзичливцями.
Цей день добре підходить для допомоги іншим людям, участі в благодійних акціях. Можливі нові знайомства, не виключено початок службового роману.

Гороскоп Ваги
День пов'язаний з вирішенням особистих проблем, подоланням внутрішніх перешкод. Представники знаку здатні контролювати свої емоції, а у вчинках керуються здоровим глуздом – це дозволяє уникнути багатьох переживань і потрясінь. День сприятливий з фінансової точки зору, можливе укладання вигідних угод.
У спілкуванні з колегами і діловими партнерами, ви інколи буваєте занадто прямолінійні, це справляє не найкраще враження. Однак вам вдається уникнути конфліктів, врегулювати розбіжності мирним шляхом.

Гороскоп Скорпіон
Дуже сприятливий день для спілкування. Скорпіони отримують масу нової інформації, в тому числі такої, яку навколишні раніше приховували від представників знаку. Можна приймати рішення, вони будуть вірними. Надходять цікаві ділові пропозиції, прийнявши які, ви отримаєте можливість швидко піднятися кар'єрними сходами. Можна укладати угоди, в тому числі великі.
День приносить гарні новини, що стосуються сім'ї і друзів. Можливі зміни на краще в особистому житті. Проявіть ініціативу – це піде на користь і вам, і оточуючим.

Гороскоп Стрілець
Ваша фантазія не знає меж. Сьогодні представники знаку придумають багато нового і цікавого; тим, хто поруч з ними, нудьгувати не доведеться. Дуже яскраво проявляється ваша здатність дивувати оточуючих. Поки конкуренти намагаються проаналізувати ваші вчинки, ви досягаєте поставлених цілей і ще чого-небудь хорошого.
Дуже добре цей день підходить для покупок: все, що ви купуєте, виявляється корисним і потрібним. Зверніть увагу на дивні збіги – це підказки долі, які допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Гороскоп Козеріг
День сповнений подій, багато з яких будуть несподіваними. Небажано приймати серйозні рішення, оскільки ви поки ще не маєте в своєму розпорядженні необхідною інформацією. Хтось із давніх недоброзичливців спробує ввести вас в оману, скористатися вашою довірливістю, але ви вчасно виведете його на чисту воду.
Друга половина дня – сприятливий час для спілкування, нових знайомств. Можна обговорювати важливі питання, шукати компроміси. Утримайтеся від великих покупок, постарайтеся звести до мінімуму незаплановані витрати.

Гороскоп Водолій
Представники знаку передбачливі і обережні, що дозволяє їм уникнути багатьох проблем і непорозумінь. Крім того, в цей день Водолії дають відмінні поради – ті, хто до них дослухається, будуть дуже задоволені. З власними проблемами представники знаку справляються не так швидко, як хотілося б, але все ж цілком успішно.
Водолії сьогодні закохуються дуже легко, зате всерйоз і надовго. Висока вірогідність початку романтичних відносин, які приведуть до шлюбу. Рекомендується приділити увагу близьким: сьогодні вони потребують вашої підтримки.

Гороскоп Риби
Один з нечастих днів, однаково добре підходять як для роботи, так і для розваг. У Риб не виникне серйозних проблем (якщо, звичайно, представники знака не створять самі). Можливі переїзди, вимушена зміна обстановки. День пов'язаний з якимись нововведеннями, які спочатку будуть дратувати, але пізніше припадуть вам до смаку.
Не поспішайте приймати рішення, що стосуються фінансів: сьогодні ви повинні бути особливо обачними. У другій половині дня можливі щедрі подарунки, приємні сюрпризи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини