"Підтримати"
Новини
Всі новини
---

Як розпізнати сучасного альфонса

Как распознать современного альфонсаДогляд за собою. Альфонси частенько виглядають привабливо, адже приділяють своєму зовнішньому вигляду багато часу. На таких чоловіків добре сидить одяг, волосся зачесане, такі про парфум вони не забувають. Вони всіляко хочуть подобатися жінці, яка буде їх утримувати. Звикнувши до імпозантного супутнику, вона і сама почне видавати йому гроші на те, щоб він виглядав так само добре, як і раніше.

Почуття жалості. Нерідко альфонси грають у свій улюблений спектакль під назвою "пожалій, усі в цьому світі кинули мене". Багато жінок, варто тільки показати їм сумну сторону долі людини, одразу готові підставити своє плече, а іноді і гаманець. Напевно, в нас прокидається материнський інстинкт, про який добре знають чоловіки. Вони будуть говорити про те, що поки не можуть знайти роботу, їх друг вигнав з квартири, а таке становище – це всього лише тимчасовий етап, тому вони деякий час поживуть у вас.

Роби, що подобається
. Деякі чоловіки йдуть ще далі, вловлюючи жіноче бажання піклуватися про кого-то. Тоді вони починають робити все, що хотіла б побачити жінка. Наприклад, дарувати квіти, співати словесні балади про те, яка вона чудова, а йому просто неймовірно пощастило знайти її. Тоді жінка, натхненна і щаслива, автоматично включає програму "турбота", в яку входить приготування смачної вечері, прання його речей і інші клопоти. Якщо ж вона раптом схаменулася і пред'явила претензію, мовляв, я для тебе роблю, а ти для мене що, тоді він лише розводить руками.

Видача грошей. Якщо вам зустрівся альфонс, який націлився конкретно на ваші фінанси, це серйозна небезпека. Спершу такі кавалери показують, що готові зробити для жінки все, начебто і грошей на неї не шкода. У момент зачарування жінка розповідає йому багато особистих подробиць про роботу, зарплату, нерухомість і свої мрії жити з чоловіком у великому будинку. Останній пункт він відкидає, а ось попередні бере до відома. Спершу він може брати гроші в борг, потім і зовсім не повертати їх. Потім він говорить, що для мрії про спільне майбутнє у вас повинно бути спільне всі, навіть фінанси. Ось тільки його вкладу в них не спостерігається.

Бейбі бум. Як правило, альфонси дуже добре розбираються в жіночій психології. Поспостерігавши за об'єктом, на який вони накинули оком, ці чоловіки помічають їх бажання. А потім намагаються подарувати жінці те, чого їй так бракувало. І не рідко цим бажанням стає жага нарешті завести дитину. Тоді чоловік маніпулює цією ідеєю, повністю використовують жінку, але при цьому говорять щось на кшталт "давай почекаємо трохи, але зовсім скоро почнемо працювати над появою дитини". Проте ні про яку дитину насправді він і не думає.

Матеріал : gazeta.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини