Новости
Все новости

5 типів 30-річних самотніх хлопців. Тім Урбан

22:40, 30 ноя 2015
2 458
Покажіть мені групу 30-річних чоловіків, і я знайду серед них одного зарослого хлопчика, що живе з приятелями, ще одного, який шойно відвіз двох дітей до школи, двох, які просуваються кар'єрними сходами, і ще кількох, які вічно заглиблені у самоаналіз і шукають роботу.

Дехто скаже, що він, нарешті, все зрозумів, дехто – що вперше в житті почувається безнадійно. Строката компанія, загалом.

Проте найстрокатіша частина цієї компанії – група самотніх 30-річних хлопців, які вічно дорослішають. Якщо вам потрібен наочний аналіз людства, то 30-річні самотні чоловіки охоплюють практично всі категорії. Отже, розглянемо найпоширеніші типи:

1. Усе при ньому


Усе при ньому розумний, він навчався в одному з найкращих коледжів. Усе при ньому завжди спортсмен, музикант і завзятий мандрівник. Усе при ньому гарний і, повірте, доглянутий.

Він успішний у кар'єрі, але не трудоголік – він хоче бути з родиною. У цьому всьому є лише одна заковика – важко знайти дівчину, яка б була гідною його величності.

Так, годяща для Усе при ньому жінка буде завершальною глазур'ю на торті його досконалості. Він часто уявляє її собі: вона шалено гарна; випромінює чарівність і харизму; освітлює собою кожну кімнату, до якої заходить; вона перспективна, на старті блискучої кар'єри, її любить безліч друзів. І це тільки публічна частина її життя. Вдома вона фантастична в ліжку, блискучий кухар, любляча, безкорислива і віддана. І, звісно ж, вона говорить французькою, грає в теніс, прекрасно співає, читає запоєм і любить історію. Його Джульєтта.

Не дивно, що Усе при ньому неодружений. Він – у вирі жорстокої битви між своїми надлюдськими стандартами і жахом залишитися самотнім у 40 років, бо бути самотнім у 40 років неприйнятно для Усе при ньому.

2. Хлопець, який живе новим життям


Скільки люди пам'ятають Хлопця, який живе новим життям, він завжди зустрічався з тією самою дівчиною. В цих стосунках він ніколи не був щасливий, однак всі навколо були впевнені, що зрештою вони одружаться. Проте зараз, після тривалого і складного розставання, Хлопець, який живе новим життям галасливо з'являється і поводиться так, ніби його щойно запросили взяти участь у телешоу. Він не зовсім уміє бути самотнім, але, чорт його забирай, він дуже щасливий і впевнений на всі 100%, що сьогодні ввечері піде гуляти.

Він також найлютіший ворог Нареченого, який пішов на пенсію, що теж нещасливий у стосунках, але не рве їх, оскільки не в змозі протистояти солодкій інерції життя. І він вже точно не хоче нічого чути про недавній подвиг Хлопця, який живе новим життям.

3. Хлопець, який повинен одружитися на дівчині своєї національності, інакше батьки більше ніколи з ним не розмовлятимуть


Супутницю життя і без того досить складно знайти, але батьки цього хлопця жодним чином не полегшують завдання. Якось він намагався повстати проти них, але після того, як його останній дівчині заборонили з'являтися у нього вдома, що довело її до сліз, він здався.

Він також був би дуже радий, якби його матуся перестала організовувати йому побачення.

4. Жінконенависник
5 типів 30-річних самотніх хлопців. Тім Урбан


Жінконенависник ненавидить жінок, а жінки ненавидять Жінконенависника. Жінконенависник не дуже розбирається у представницях протилежної статі, проте може сказати точно, зі скількома він спав – з 214-ма.

Колись він добре ладнав з дівчатами, до того моменту, поки багатьох з них ще тягнуло на придурків. Але останнім часом до нього, здається, тяжіють тільки дівчата із заниженою самооцінкою.

Найближчий родич Жінконенависника – Вічний Брехун. Вони різні, але розуміють один одного.

5. Хлопець, який дуже рано злетів


Повернімось до того дня, коли Хлопець, який занадто рано злетів, мав усе, про що може мріяти 17-річна дівчина. Його захмарна впевненість у собі допомогла йому спокійно закінчити коледж, і ніхто не був здивований, що він зустрів розумну, милу та красиву дівчину, коли йому виповнилося трохи більше 20-ти років. Але Хлопець, який занадто рано злетів, був лише на старті. Ще скільки всього було попереду, й у 24 роки він розпрощався зі своєю дівчиною.

Тепер, через сім років, волосся зажурилося та покинуло його, колишня шкільна слава в лакросі нині вже не є темою для розмов. І таких дівчат, як його екс, він уже не дуже й приваблює. Зрозумівши це, років на п'ять пізніше, ніж всі інші, він робить глибокий вдих і знижує свої вимоги. Дуже знижує.

Джерело: nv.ua
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость