"Поддержать"
Новости
Все новости

Я знаю как вернуть Донбасс, - Семен Семенчеко

Нардеп упевнений, що Україна повинна діяти в тому ж ключі, що і Росія.

Повернути контрольовані проросійськими бойовиками території Донецької і Луганської областей повинні сили спецоперацій під виглядом місцевих партизанів. Таку думку в ефірі телеканалу 112 Україна висловив народний депутат Семен Семенчеко.

Він вважає, що питання повернення контролю над Донбасом має вирішуватися силами спецоперацій.

"Я можу сказати, як це питання мало би вирішуватися, повинні туди бути введені сили спеціальних операцій під виглядом місцевого ополчення, це ж і є ці сили, які плануються для гібридної війни, під виглядом ополчення конкуруючого з "ДНР", або українських повстанців. Які теж купили всі ці танки в магазині, тобто вся та ж гра, яку веде з нами Росія", - вважає він.

Читайте на InfoKava.com: Захоплення селища Комінтернове Донецької області

Семенченко стверджує, що військові радники з Канади та США в Україні заявляють про саботаж створення таких сил з боку Генштабу.

"Керівництво Генштабу саботує, на їхню думку, роботу військових радників, вони не можуть отримати доступ до тих, кому їм треба радити. Абсолютно не розуміють, чому з ними не можуть порадитися щодо створення сил спеціальних операцій. І такий важливий інструмент, який був би в нашій країні у відповідь на ці провокації, він поки що не створений", - заявив він.

Нагадаємо, раніше журналіст Юрій Бутусов повідомляв про те, що Генеральний штаб ЗСУ зірвав співробітництво з НАТО за програмою створення Сил спеціальних операцій України. Пізніше в Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ) спростували його заяву. У ГШ заявили, що група зі співробітництва з НАТО працює. Концепція розвитку Сил спеціальних операцій розроблена і зараз проходить експертну оцінку із залученням спеціалістів, у тому числі радників НАТО.


Джерело: kozak.co.ua

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость