"Підтримати"
Новини
Всі новини

Господині на замітку: як не напитися на корпоративі

Хозяйке на заметку: как не напиться на корпоративе
Настав приємний час, якого так чекають всі працівники офісів: час новорічних корпоративів. Ложку дьогтю в цю велику бочку меду додає той факт, що ви ризикуєте зіпсувати собі репутацію на цьому заході. Як? Так просто не розрахувавши свою дозу спиртного.

Ви і самі напевно знаєте десяток історій, коли працівника, який випив поза міру на корпоративі, звільняли або заносили в чорний список "поганих співробітників". З одного боку, вам хочеться розслабитися і повеселитися в колі своїх улюблених колег. А з іншого - замислюєтеся: як позначиться на вашій репутації нестримні веселощі? Ми дамо вам кілька порад, які допоможуть вам "зберегти обличчя" на корпоративній вечірці.

- Поставтеся до неї як до роботи. Яка б невимушена атмосфера не панувала на корпоративі, все-таки це робочий захід, на якому ви можете зіпсувати свій імідж, так і виправити його. Наприклад, поспілкувавшись з шефом на сторонні теми, по-дружньому поговоривши з колегою з сусіднього відділу, коротко обговоривши новий проект з выдповыдальною за нього особою. Якщо ви спочатку поставитеся до корпоративу як до ще однієї форми робочого процесу, то спокус випити у вас буде менше.

- Поїжте заздалегідь. Не розраховуйте на те, що на вечірці ви зможете щільно закусити перед тим, як вип'єте пару келихів. Зазвичай на таких заходах подаються аперитиви, в кращому випадку - легкі закуски. До ґрунтовних страв ви можете просто не дотягнути. За годину-півгодини до початку свята перекусіть чимось досить жирним і калорійним, і тоді градуси не "впадуть" на порожній шлунок.

- Носіть з собою пляшку з водою. Навряд чи вам запропонують келих, якщо у вашій руці буде знаходитися пляшка з мінералкою. Візьміть її відразу ж, як прийдете на корпоратив, і при необхідності, чокайтесь нею, як келих з вином.

Читайте на InfoKava.com: Винайдений найшвидший спосіб напитися шампанським

- Рухайтеся. Не сидіть на одному місці, так ви швидше сп'янієте. Ходіть по залу, танцюйте, приймайте участь у веселих конкурсах, спілкуйтеся з колегами і співробітниками. Розмови і танці відвернуть вас, вам не буде нудно.

- Перестрахуйте себе за допомогою друга. Напевно в колективі знайдеться людина, яка взагалі не вживає алкоголь. Постарайтеся домовитися з ним, щоб він за вами "наглядав". Як правило, нам самим з боку важко оцінити ступінь власного сп'яніння, погляд же стороннього спостерігача помітить, коли вам вже пора зупинитися. Якщо ви з ним у дружніх відносинах, можете заодно поговорити про те, щоб він, як тільки помітить, що ви вже перебрали, занурив вас в таксі.

- Не затримуйтесь. Якщо ви пробудете на заході годину-півтора, ви напевно нап'ється менше, ніж якщо зависните до півночі. Для того щоб дотримати пристойності і швидше втекти, пропонуємо такий спосіб. На початку вечірки постарайтеся поспілкуватися з якомога більшою кількістю людей: підходячи до колег, поговоріть з ним хвилини три. Потім переходьте до іншого колеги. Так вас всі запам'ятають і помітять вашу присутність. Потім, приблизно через годину, коли співробітники будуть вже "тепленькі", йдете не прощаючись. Зайняті веселощами і випивкою колеги навряд чи помітять вашу відсутність.


Джерело: m.mignews.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини