"Підтримати"
Новини
Всі новини

Не заправляєте вранці ліжко? Правильно робите! - думка вчених

Не заправляете по утрам постель? Правильно делаете! - мнение ученых

Якщо ви настільки ледачі, що не в змозі застеляти вранці ліжко, то це тільки плюс, кажуть науковці! Ваша постіль чистіше, а ви - здоровіші, ніж ті люди, які вважають, що в спальні "жахливо", якщо ковдру зім'ято.

Чому? Вся справа в пилових кліщах, а точніше в тому, що, не застилаючи постіль, ви зменшуєте їх кількість у своєму ліжку!

В середньому в кожній ліжку живе 1,5 млн мікроскопічних кліщів, що харчуються відмерлими клітинами шкіри.

Вони настільки дрібні, що без мікроскопа ви їх ніколи не побачите. Але при цьому вони мочаться у вашому ліжку, викликають алергію "на пил" і навіть деякі хвороби - наприклад, провокують розвиток астми!

Вранці, коли ви йдете на роботу, не застеливши постіль, то фактично вбиваєте значну їх частину: ці кліщі терпіти не можуть свіже повітря і сонячне світло.

"Ми знаємо, що ці кліщі можуть вижити тільки якщо знаходяться в вологому середовищі (ви потієте, поки спите). І свіже повітря дуже токсичне для них", - говорить Стівен Претлав з університету Кінгстона.

Все просто: ви не застилаєте ліжко, волога випаровується і кліщі в кінцевому підсумку вмирають від зневоднення.

Фахівці рекомендують застеляти ліжко не вранці, а вже ввечері, коли ви повернетеся додому з роботи. До цього моменту більшість цих мерзенних тварюк просто загинуть!

За матеріалами: fithacker

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини