"Підтримати"
Новини
Всі новини

Більше кримчани не хочуть здихати за Росію. ФОТО

На тлі повідомлень прокремлівських ЗМІ про героїчні успіхи збройних сил Російської Федерації в боротьбі за інтереси «русского мира» досить важко знайти прямі свідчення реального стану справ з комплектуванням російської армії. Особливо цікаво подивитися на динаміку змін кількості росіян, які беззастережно готові вмирати за «відновлення імперської величі Росії» на тлі постійного погіршення новин з фронтів битви «русского мира» з іншими світами.

У цьому відношенні досить показовою може бути статистика поповнення лав ЗС РФ людьми, які лише нещодавно вдихнули одурманююче повітря російської «свободи», нібито в загальній масі проявивши волевиявлення про повернення в лоно матері Московії з «бандерівського полону».
І тут кримчани, які, перебуваючи в українському «полоні» знавали і інші часи, можуть дати можливість зробити показовий зріз, що говорить про певну тенденцію у зміні ставлення росіян до того, як і під яким соусом російське керівництво готове покласти їх життя на вівтар великої перемоги російської зброї», пише Defense Express.
Больше крымчане не хотят подыхать за Россию. ФОТО

У суботу, 5 грудня 2015 року в Севастополі пройшла масштабна клоунада «Військова служба за контрактом – Твій вибір». «На місці проведення акції були розгорнуті мобільні пункти відбору на військову службу за контрактом, агітаційні пункти навчальних закладів ВКС (Повітряно-космічних сил РФ, — прим. автора), для гостей заходу була представлена військова техніка зенітних ракетних і радіотехнічних військ...
Кульмінацією свята став виступ льотчиків авіаційної групи вищого пілотажу «Російські вітязі», які продемонстрували насичену повітряну програму», — так про подію повідомляє офіційний сайт міноборони РФ.

Потрібно відзначити, що це не перший подібний шабаш в Севастополі, який після окупації Криму Російською федерацією» став одним із ключових міст у планах мобістів російського генштабу по поповненню лав ЗС РФ підготовленим і навченим персоналом.
Все ж Севастополь – не глибинка російського Нечорнозем'я або Забайкалля, і у всі часи місто залишалося великим науковим і освітнім центром і рівень місцевого населення набагато більше відповідає критеріям Повітряно-космічних сил РФ, які на цей раз вирішили поповнити тут свої ряди.
Больше крымчане не хотят подыхать за Россию. ФОТО

Проте в кінці 2015 року севастопольці вже не так завзято ставали в черги біля наметів мобільних пунктів відбору на військову службу за контрактом, як це було в минулі подібні «свята» півроку (20 липня 2015 року) і рік (20 грудня 2014 року) тому.

Ще в грудні минулого року місцевий телеканал НТС відкривав репортаж про акцію «Служба за контрактом у Збройних силах — твій вибір!» на високій ноті: «До мобільних пунктів відбору на військову службу за контрактом у Військово-Повітряні сили Росії вишикувалися черги. Серед охочих віддати борг Батьківщині – чимало дівчат». Тоді ж присутній на акції головнокомандувач Військово-повітряними силами Віктор Бондарєв в інтерв'ю РІА Новини заявляв: «Такий наплив і напір молодих людей, охочих служити в армії, навчання в льотних та інших училищах говорить про те, що ми на правильному шляху». За даними того ж РІА Новини з червня по грудень 2014 року «на пункти відбору на контрактну службу в Севастополі звернулися 1325 осіб, з яких 774 подали заяву і були допущені до відбіркових заходів».
Больше крымчане не хотят подыхать за Россию. ФОТО

Вже 20 липня 2015 року в репортажі телеканалу НТС про подібний захід ще залишається оптимізм: "Переконувати севастопольців захищати свою Батьківщину не потрібно".

Акція Чорноморського флоту «Служба за контрактом – твій вибір!» викликала величезний інтерес».
І тоді командувач ЧФ РФ Олександр Вітко ще міг відрапортувати на тлі зниження показників відбору: «За цей рік ми на контракт набрали близько 2000 осіб з мешканців Криму і Севастополя. Я думаю, акція вийшла. Вже є інформація, що понад 500 осіб подали заяву на заклик за контрактом».

05 грудня 2015 року репортаж телеканалу НТС з останнього «свята» призову до лав ЗС РФ вже більше був сконцентрований на польотах авіаційної групи «Російські вітязі», яка за задумом військоматчиків, повинна була виступити своєрідним розігрівом і надихнути севастопольців на поповнення лав охочих незабаром опинитися в зонах конфліктів. Однак, після того, як в Крим і Севастополь, зокрема, стали надходити у великих кількостях труни з Сирії, тонкі ходи російських технологів від рекрутингу стають все менш дієвими. І в цей раз кількість севастопольців, готових підвищити свої шанси стати смаженою тушкою путінських авантюр, значно зменшилася.
Больше крымчане не хотят подыхать за Россию. ФОТО

Так, в інтерв'ю Інформаційному каналу Севастополя начальник пункту відбору на військову службу за контрактом ЗС РФ Сергій Горячковський вже навів зовсім інші цифри: «Сьогодні вже близько 400 осіб звернулися на пункт відбору на військову службу за контрактом, — авт.) з різними питаннями, близько 70 (!, — авт.) чоловік виявили бажання проходити службу за контрактом і 7 (!!!, — авт.) написали вже безпосередньо на пункті відбору заяви, визначившись з військовою частиною, посадою і з понеділка вони почнуть проходити елементи відбору».

Читайте на InfoKava.com: Кримчани більше дивляться українські канали

По всій видимості, ці 7 чоловік вже без відбору (так як відбирати практично не з кого) поповнили лави кандидатів у герої повідомлень про безіменних загиблих або самогубців на тлі «труднощів» служби у ЗС РФ. Адже останнім часом героям Росії випадає «честь» бути названими лише не багатьом з числа тих, хто продав свою душу за обіцянки високої платні і зважився стати безіменним «ідейним вбивцею» тих, кому з «русским миром» не по дорозі.

Досі було мало інформації про нових героїв Росії за результатами їх ратних подвигів в Криму, Донбасі і в тій самій Сирії. Іншим «героям» з числа тих, хто готовий відстоювати інтереси «русского мира» в будь-якій точці земної кулі уготована доля бути перемеленими в різних «м'ясорубках» і... канути в лету разом з режимом Путіна.
Больше крымчане не хотят подыхать за Россию. ФОТО

В цей раз в Севастополі вже не було черг в «пункти відбору на військову службу за контрактом», не було полум'яної підтримки промов, які закликають на боротьбу зі «світовим фашизмом».

За підсумками цього «свята» склалося таке враження, що поступово приходить протверезіння, нехай поки ще і не в російській глушині, а хоча б у «сп'янілому запоєм повернення в лоно», але рідному будь-якому громадянину України Севастополі.


Цей приклад є показовим – за словами очевидців, реальна кількість севастопольців, які відвідали намети відбору контрактників, далеко від офіційно озвучених цифр і не перевалює за 40 осіб. І це при тому, що тим, хто погодитися піти на контрактну службу в ЗС РФ пропонувалися дуже привабливі умови.

Серед них: високе грошове забезпечення в розмірі від 17000 до 60000 рублів, гнучка система надбавок (за вислугу років — до 40%, класність — до 30%, особливі умови служби — до 100%, ризик для життя і здоров'я у «мирний час» — до 100%, для конкретних військових посад і регіонів проходження служби — свої надбавки), компенсація за оренду житла — від 2700 до 22500 рублів. В цілому, в російській мінобороні пропонують зарплати вище середніх по країні і навіть вище, ніж середні зарплати в найбільш благополучних щодо роботи регіонах – Москві та Пітері. «Вишенькою на торті» пропонувалися страхові виплати у разі втрати здоров'я і життя в сумах до 3 млн. рублів.

Однак наближається криза жанру на обличчя і кількість бажаючих потрапити вчисло жертв чергових авантюр, хоч і гаряче підтримується, але повільно, але впевнено зменшується.

Якщо в грудні 2014 року під час акції «Служба за контрактом у Збройних Силах – твій вибір!» в Севастополі шикувалися черги з охочих заробити на хліб насущний у ЗС РФ, то в грудні 2015 року тут повний штиль. І навіть показові виступи «Російських вітязів» не допомогли.
Крім того, масовку в цей раз переважно склали, втім, як і завжди, пенсіонери, які ностальгують за колишньої могутності СРСР, і діти, які цікавляться всякого роду військовими залозками, і явно – ще не розуміють всіх їх підступності.

А люди призовного віку все більше обходили стороною площу Нахімова, яка є свідоцтвом колишньої слави все більше сатє схожою на ворота в пекло. Ворота в пекло, які були відкриті кремлівськими авантюристами і все більше і більше утягують в себе росіян...

Залишається слабка надія на те неусвідомлене, що виникло в душах севастопольців у віці від 18 до 45 років і змусило їх обходити стороною чергове «свято» рекрутингу в смертники... І на те, що це неусвідомлений відгук у душах людей в інших кінцях Росії та змусить росіян закрити ворота в безодню і припинити божевілля, яке пожирає їх самих і тих, хто має нещастя опинитися в зоні інтересів кремлівських божевільних...

Джерело: retrans24.blogspot.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини